Detail info
Close

LORD OF THE LOST

LORD OF THE LOST

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Fenomenální LORD OF THE LOST oslaví 15 let na scéně! Live v dubnu v PRAZE!

LORD OF THE LOST, The Raven Age, Hell Boulevard – 17. 4. 2024, PRAHA, Roxy

Návštěvníci uplynulého 19. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK už vědí…Příští rok uplyne 15 let od vpádu originální, německé gothic/glam rockové historie kapely LORD OF THE LOST na scénu. Za tu dobu zaznamenali více než 500 vystoupení v téměř 40 zemích, 8 studiových alb, 3 alba s orchestrem a téměř 60 hudebních videí… LORD OF THE LOST jsou nezkrotně kreativní a svou poctivou prací a neutuchajícím nadšením si sebevědomě razí cestu hudební krajinou, aniž by se omezovali pouze na jeden žánr nebo scénu. 15 let, to je důvod k oslavě! LORD OF THE LOST vyrazí na jaře příštího roku na „15 years of Lord of The Lost Tour 2024“ a zastaví se také ve své oblíbené PRAZE! Bude to 17. dubna, a bude to klub Roxy!

Poslední dobou bylo o LORD OF THE LOST slyšet opravdu hodně. Vydali albem „Blood & Glitter“, které se stalo na dlouhou dobu číslem 1. v německých žebříčcích, probojovali se až do samotného finále celosvětové prestižní hudební soutěže EUROVISION SONG CONTEST a na své rozsáhlé turné po evropských stadionech si je jako svého speciálního hosta vybrali sami Iron Maiden!

LORD OF THE LOST si na tuto oslavu pozvali i zajímavé speciální hosty! Anglickou heavy-metalovou bandu THE RAVEN AGE s novou deskou „Blood Omen“ (2023) a parádní gothic-rockové Švýcary HELL BOULEVARD!

Show LORD OF THE LOST, to je vždy více než jen pouhý koncert. Je to velmi blízké a vždy velmi silné setkání komunity fanoušků, které jejich umění spojilo do početné rodiny. Oslavte spolu s nimi jejich 15. narozeniny! 17. dubna 2024, do klubu Roxy v PRAZE!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LORD OF THE LOST
Top