Detail info
Close

LÍSTEK

LÍSTEK

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hudební skupina Lístek existuje více než 20 let, posledních 10 let vystupuje v nezměněném složení. Písničky Lístku bývají tradičně považovány za trampské, část repertoáru ale směřuje do oblasti folku, bluegrassu a nové akustické hudby. Aranže písniček vycházejí z neobvyklého nástrojového obsazení Panovy flétny, pěti-strunného banja, dvanácti-strunné kytary a kontrabasu, které doplňují tři rovnocenné sólové hlasy.

Jedním z poznávacích znamení skupiny je právě Panova flétna. V Čechách je tento nástroj známý z pouličních vystoupení jihoamerických indiánů, v Lístku ale uslyšíte Panovu flétnu zvukově i stylově odlišnou, vycházející z evropské a anglosaské hudební tradice.

Lístek je několinásobným držitelem Porty a absolutním vítězem festivalu Zahrada v roce 2004. Skupina vydala tři alba, vystupuje v klubech a na festivalech po celé republice, na svém kontě má i vystoupení v Polsku a Německu.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top