LISAPETNYI BATALION

LISAPETNYI BATALION

Datum: 5. července 2022
Místo:

Vstupenky

úterý
5
čvc 2022
18:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
LISAPETNYI BATALION

Informace o akci

LISAPETNYI BATALION
Velký koncert na podporu Ukrajiny! Slavný Lisapetnyi Batalion v Praze!
Už od dávného roku 1993 tito lidé tvoří ukrajinskou hudbu a od té doby se složení umělců prakticky nezměnilo. Tvorba skupiny je všem Ukrajincům velmi blízká - jejich písně jsou ostatně o životě, o každodenních dobrodružstvích a změnách, které se dějí na našich životních cestách. V jejich písních si každý najde to své!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžetezakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
koncert / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: LISAPETNYI BATALION, 5.7.2022, PRAHA

ZRUŠENO:

Koncert LISAPETNYI BATALION se dne 5.7.2022 od 18:00 a v místě Divadlo Hybernia, Praha neuskuteční a je bez náhrady ZRUŠEN.

 

Zakoupené vstupenky lze vrátit v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top