LEWRON ORCHESTRA JE ZPĚT! Lucerna v plamenech

LEWRON ORCHESTRA JE ZPĚT! Lucerna v plamenech

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JEDINÝ koncert vybraných skladeb z projektů Lewron Orchestra Olza a Vichry, doplněný světovou premiérou čtyř skladeb z nově připravovaného projektu Exodus. Originální hudba Leška Wronky spojená se zajímavými efekty, doprovázená choreografií s erotickým nábojem a extravagantními kostýmy tvoří neobvyklou koncertní show. Z pěveckých hvězd se představí například Ewa Farna, Jan Toužimský a David Uličník.
Titulní skladba projektu Olza doslova bourala hitparády českých rádií, a to jako jediná domácí instrumentální skladba tohoto druhu.
V zahraničí vytvořili podobné hudební projekty světoznámí autoři jako Vangelis, Mike Oldfield nebo Jean Michel Jarre.
Provokativní ochutnávkou připravované show je zbrusu nový klip Arsan Duolaj, na který se můžete podívat zde: www.lewronorchestra.cz . Klip byl natočen v prostředí Vysokých Tater za hluboké noci. Inspirací byla bájná postava staroslovanského boha temnot a podsvětí.
Více o projektu se dozvíte na www.lewronorchestra.cz

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!
Vstupenky pro osoby ZTP/P a jejich doprovod - kontakt: Lewron music center s.r.o. +420 222 211 270, +420 724 74 82 46Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LEWRON ORCHESTRA JE ZPĚT! Lucerna v plamenech
picture LEWRON ORCHESTRA JE ZPĚT! Lucerna v plamenech
picture LEWRON ORCHESTRA JE ZPĚT! Lucerna v plamenech

Na mapě

Top