LENKA NOVÁ - PETR MALÁSEK - JOSEF ŠTĚPÁNEK

DejVícePraze - sousedský letní festival
LENKA NOVÁ - PETR MALÁSEK - JOSEF ŠTĚPÁNEK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DejVícePraze - sousedský letní festival / program na ticketportal.cz

LENKA NOVÁ - PETR MALÁSEK - JOSEF ŠTĚPÁNEK
Lenka Nová vydala na jaře 2020 úspěšné album Dopisy, které má konečně možnost představit posluchačům na svých koncertech. Přizvala si dva vynikající hudebníky Petra Maláska (piáno)a Josefa Štěpánka (kytara). 
Kromě nových písní zazní i již osvědčené písně s texty Michala Horáčka. Lenka Nová je zkušenou vypravěčkou příběhů s nezaměnitelným podmanivým hlasem, který probudí vaše emoce. Spojení s jejími spoluhráči slibuje nezapomenutelný hudební zážitek.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, s dopomocí

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LENKA NOVÁ - PETR MALÁSEK - JOSEF ŠTĚPÁNEK
picture LENKA NOVÁ - PETR MALÁSEK - JOSEF ŠTĚPÁNEK

Na mapě

Top