LEAVE´S EYES

LEAVE´S EYES

Datum: 9. prosince 2022
Místo: Klub Storm
Adresa: Tachovské náměstí 5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

pátek
9
pros. 2022
19:30
LEAVE´S EYES
PŘESUNUTO Z 16.11.2021, NOVĚ: 09.12.2022 19:30
Klub Storm

Praha

Informace o akci

LEAVES´ EYES překládají své turné na příští rok! V PRAZE zahrají v prosinci 2022!

Symphonic-metaloví bardi LEAVES´ EYES se rozhodli, podobně jako spousta jiných kapel, odložit své plánované turné The Last Viking European Tour na rok 2022! Důvodem je stále neustupující pandemie, omezení v cestování mezi jednotlivými zeměmi a různé restrikce na pořádání vnitřních akcí. Plánované show by nemohly proběhnout tak, aby byli všichni spokojeni, kapela, pořadatel a především vy, fanoušci. LEAVES´EYES tak vypracovali nový plán turné, a tak vám už nyní můžeme oznámit nový termín koncertu, plánovaného pro PRAHU, Klub Storm – bude to 9. 12. 2022!

Speciálními hosty zůstávají melodic-power-metaloví Italové TEMPERANCE a symphonic-metalová kapela z USA CATALYST CRIME!

LEAVES' EYES ve svém díle vždy přikládají maximální důležitost přesnému vyjádření historických událostí. Přečetli spoustu knih a pro svoji aktuální desku The Last Viking pečlivě prostudovali vikingské ságy. Tak vznikl příběh o konci věku Vikingů. The Last Viking je epický soundtrack k bájnému světu vikingských dobrodružství.

LEAVES´EYES věří, že budete trpěliví a na tuto jejich slavnou historickou ságu o posledním vikingském králi si ještě rok počkáte! Věřte, že to bude stát zato! Napište si prosím tedy všichni, nový termín přednášky z dějin od LEAVES´EYES – 9.12.2022, PRAHA, Klub Storm!

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LEAVE´S EYES
picture LEAVE´S EYES
picture LEAVE´S EYES
picture LEAVE´S EYES

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: LEAVE'S EYES 16.11.2021 19:30 Klub Storm, Praha

ZMĚNA:
V důsledku přetrvávajících mezinárodních omezení kvůli pandemii covid-19 se koncert skupiny LEAVE'S EYES z původního termínu 16. 11. 2021 od 19:30 hodin v místě Klub Storm, Tachovské náměstí 5, Praha 3 přesouvá na nový, náhradní termín: 9. 12. 2022. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky na všechny termíny zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 19. 11. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Pragokoncert Bohemia, a.s. a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top