LANY - World Tour 2019

LANY - World Tour 2019

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LANY
World Tour 2019
21. 2. 2019 Praha Meet Factory

Americká supina LANY, kterou tvoří Paul Klein, Jake Goss a Les Priest, oznamuje koncertní turné pro rok 2019 s názvem "Malibu Nights". Turné bude obsahovat přes 100 zastávek a Lany na něm podpoří své druhé album Malibu Nights, které vyšlo 5. října prostřednictvím společnosti Interscope Evidence.
Malibu Nights je následovníkem debutového alba skupiny z roku 2017, které se krátce po vydání vyhouplo na přední příčku žebříčku Billboard Top Rock Albums. Se singlem "Thru These Tears" skupina vystoupila v The Late Late Show s Jamesem Cordenem a v The TODAY Show. Nahrávka obdržela velmi dobrá hodnocení u kritiky - TIME Magazine pojmenoval zmíněný singl jako jednu z "5 písní, které potřebujete v tomto týdnu slyšet".
LANY je trio fungující v Los Angeles, které tvoří Paul Klein (klavír, kytara), Les Priest (klávesy, kytara), Jake Goss (bubny.) Skupina vznikla v Nashvillu v roce 2014 a krátce poté, co se přestěhovala do LA, vydala koncem téhož roku své první skladby. Od té doby skupina LANY vystupuje po celém světě a odehrála více než 350 živých vystoupení. Debutové album kapela vydala v roce 2017 a v rámci streamů poslech jejích písní již překročil magickou hranici jedné miliardy.
Skupina LANY strávila počátek roku 2018 nahráváním druhého alba a posléze se v roli headliera představila na několika významných amerických festivalech - včetně festivalů Coachella, Governors Ball a Bonnaroo. 5. října tohoto roku pak kapela vydala své druhé dílo pojmenované Malibu Nights. Nahrávka je plná euforických a hymnických skladeb, nechybějí ale ani popové kousky jakož i balady.
V roce 2019 čeká kapelu další velké světové turné, během kterého se LANY 21. února podívají i do České republiky.  

Na mapě

Top