Detail info
Close

Krtkův svět - dárkový poukaz

Krtkův svět - dárkový poukaz

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Darujte svým blízkým skvělý zážitek v zábavním rodinném parku Krtkův svět ve formě dárkového voucheru.

Dárkový poukaz je platný v odbobí duben až červen 2024. Uplatníte jej na pokladně parku.
 
Poukaz je možné uplatnit pouze jednou.
 
www.krtkuvsvet.cz

Krtkův svět
"Navštivte společně jedinečný zábavní park Krtkův svět, který se nachází v přírodní scenérii Horních Měcholup na adrese K Měcholupům 777.
Děti budou dovádět v lanovém centru, na desítkách přírodních prolézaček, skluzavek a houpačkách. Zaskáčí si na populárních vzduchových polštářích a trampolínách. Můžete se projet parkem autovláčkem, zatočit se na řetízkových kolotočích, zaskotačit si na skákacím hradu a užijete si spoustu dalších atrakcích. V parných letních dnech vás osvěží náš vodní svět s několika brouzdališti, sprchami a mlžidly. Vyzkoušet si můžete vodní zorbing nebo lodičky.
Navštívit můžete naši minizoo, jejíž raritou je zakrslý africký skot plemene Dahomey – malý býček. Po parku potkáte volně pávy. V minizoo na vás čekají kozy, prasátka, husy, ovečky. V Krtkově světě potkáte zvířátka na každém kroku.
Spoustu zábavy si užijí i dospělí. Navštívit můžete i naše vnitřní prostory Krtkův skleník – unikátní projekt v ČR zaměřený na seznámení dětí s rostlinami a zvířaty. Celý prostor je tématicky ručně malovaný. Děti se naučí poznávat zvířátka a rostliny. Krtkův skleník doplňuje venkovní část parku.
Chuť na něco dobrého zaženete v naší kavárničce, kde si pochutnáte na kávě Costa Coffee s čerstvým zákuskem. Po celém parku se nachází prostory s občerstvením s nabídkou grilovaných dobrot nebo si sami můžete opéct či ugrilovat nějakou dobrotu na několika grilovacích místech v parku.
Krtkův svět toho nabízí mnohem více. Vaše děti si Krtkův svět bezpochyby zamilují."

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top