Detail info
Close

Krajský slet Pardubice

Krajský slet Pardubice

Místo: Městský atletický stadion na Dukle
Adresa: Čs. armády 2515, Pardubice

Vstupenky

Krajský slet Pardubice
15.6. - 16.6. 2024 – celodenní vstupenka, platí na oba dny

Informace o akci

Sokolské sletové slavnosti 2024 na Městském atletickém stadionu Hvězda na Dukle v Pardubicích

Přijďte oslavit svátek všestranného pohybu na Krajský slet v Pardubicích

Pardubice se ve dnech 15. a 16. června stanou centrem sportu a společenského dění díky očekávanému Krajskému sletu, který zde přivítá účastníky a návštěvníky z celého kraje i dalších míst České republiky.

Sobotní večer bude plný zábavy, kultury, dobrého jídla a pití. Všichni milovníci divadla, hudby a rodinné zábavy si přijdou na své. Od 18:00 hodin se na pódiu bude konat divadelní představení Přátelák souboru Ledříček z Klášterce nad Orlicí, které přinese smích a pohodu do srdcí diváků. Večer bude patřit kapele KH Band, která předvede svůj jedinečný hudební repertoár. Připravte se na skvělou atmosféru a tanec pod širým nebem! A ani na děti jsme nezapomněli, bude pro ně připravena herní zóna.

Nedělní ráno bude ve znamení otevření areálu v 9:00, který nabídne širokou škálu aktivit pro celou rodinu. Připojte se k nám a zažijte den plný zábavy.

A co se bude dít. K dispozici budou skákací hrady, dřevěný kolotoč, vhodné aktivity pro různé věkové kategorie. Na pódiu na vedlejší ploše bude probíhat divadelní představení pro děti, které rozzáří oči vašim nejmenším. Pro děti a dospělé bude připraven sportovní park s možností vyzkoušet si různé sportovní disciplíny. Událost umožní veřejnosti nahlédnout do světa armády, policie a hasičů. Přijďte si vyzkoušet své střelecké schopnosti a zažijte nezapomenutelný adrenalinový zážitek. Otočný simulátor nabídne možnost zažít simulaci autonehody pod dohledem zkušených instruktorů. Na akci budou k dispozici různá zdravotní stanoviště, která nabídnou bezplatné měření a vyšetření.

Tato dvoudenní akce, která se koná na Městském atletické stadionu na Dukle, nabídne bohatý program plný sportu, doprovodných akcí, gastronomie, kultury. Vrcholem programu je nedělní odpoledne, kdy bude slavnostní zahájení Krajského sletu a prezentace hromadných skladeb, které cvičenci pečlivě nacvičili pro účast na XVII. Všesokolském sletu v Praze na začátku července.

Záštitu nad akcí převzal hejtman Pardubického kraje pan Martin Netolický a primátor statutárního města Pardubice pan Jan Nadrchal.

Získejte svoji vstupenku dříve: Zvýhodněný předprodej na akci v sítích Ticketportál

Bližší info na: www.zupa-pippichova.eu

Rodinná vstupenka ( 2 dospělí + 2 děti do 15 let )

Děti do 7 let vstup zdarma

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top