Detail info
Close

Knoflíkáři

Dejvické divadlo
Knoflíkáři

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KNOFLÍKÁŘI / KOMORNÍ DIVADLO ARTÉ / 21. 10. 2023

Po představení následuje beseda Petrem Zelenkou!

Hořká ironická komedie podle původního scénáře díky, kterému vznikl stejnojmenný slavný kultovní film! Propojené povídky ukazující různé typy lidí a jejich životní osudy – od příjmeného taxikáře s jeho kýchací ženou, přes psychologa s každodenními rituály, pitomce, který umí doplivnout na lokomotivu, až k lidem, kteří jsou poslední slušná generace a amerického pilota, který lituje svého činu. Neskutečně vtipný a originální příběh s nádechem ostré aktuality.

Komorní divadlo Arté je divadelní soubor složený z profesionálních herců z Ostravy a z nadšenců z Frýdku-Místku. Soubor funguje již osm let a za svojí existenci má na svém kontě několik představení podle vlastní autorské adaptace, s originální režii, s originální hudbou a excelentími hereckými výkony. Po osmi letech přesně 28.ledna uvedl soubor znova po Příbězích obyčejného šílenství Petra Zelenku a to tentokrát jeho kultovní Konoflíkáře podle původního filmového scénáře jako jediní na světě.

Uvádí: Komorní divadlo Arté

Autor filmového scénáře: Petr Zelenka

Divadelní adaptace, úprava a režie: Jakub Vašek

Hrají: Marcela Čapková, Miroslav Rataj, Jakub Vašek, Lucie Okonová, Jan S. Kukuczka, Jan Vrbacký, Ondřej Haladej, Tereza Pobudová, Jaroslav Pszczolka


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top