Káťa a Škubánek

DĚTSKÉ DIVADELNÍ DOVÁDĚNÍ
Káťa a Škubánek

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pozor změna začátku akce!!!

  • Areál otevřen od 13:00
  • Představení divadla probehne od 14:00

Přijďte se svou rodinkou prožít nádhernou neděli do nově zrekonstruovaného amfiteátru u Vily Na Landeku (www.VilaNaLandeku.cz) v Ostravě-Petřkovicích. V parku pod vzrostlými stromy s neopakovatelným výhledem na Ostravu se můžete těšit nejen na profesionální pražské divadlo pro děti D5, ale i zábavný doprovodný program! Čekají Vás projížďky na konících, skákací atrakce, soutěže a úkoly na mnoha stanovištích, malování na obličej, opravdu veselé občerstvení a samozřejmě mnohem více! Pobaví se jak děti, tak určitě i dospělí!

ALE HLAVNĚ! Areál bude otevřen již od 13.00 hod. už a od této chvíle až do večera čekají budou pro děti připraveny hromady zážitků – prostě vás čeká správné Dětské divadelní dovádění! Začátek představení divadla D5 je pak od 14.00 hod.

Vstupné je jednotné, děti do 1 roku věku mají vstup ZDARMA (stejně jako doprovod ZTP) a do areálu je bezbariérový přístup. Vstupenky můžete zakoupit ve smluvních provozovnách TicketPortal a také on-line z domova! Stačí pár kliků, zaplatit a ihned si vstupenky vytisknout - HOMEtickets!

Více informací najdete na www.VilaNaLandeku.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Káťa a Škubánek
picture Káťa a Škubánek
picture Káťa a Škubánek
picture Káťa a Škubánek

Na mapě

Top