Kalabis Quintet

Kalabis Quintet

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kalabis Quintet
Koncerty Kalabis Quintetu jsou kritiky označovaný jako dokonalé, harmonické, precizní, laskavé i suverénní, stejně tak, jako jsou jeho samotné členky. Od svého založení soubor získal mnoho ocenění a etabloval se na tuzemských i zahraničních pódiích. Právě tomuto dechovému kvintetu složenému z mladých talentovaných dam, které jsou součástí předních českých orchestrů, bude patřit jeden z komorních večerů odehrávajících se v Maškarním sále.
Zazní díla skladatelů 20. století a nebudou chybět ani odlehčené hravé Divertimento pro dechové kvinteto, op.10 Viktora Kalabise, jehož jméno kvinteto nese.

Kalabis Quintet
(Zuzana Bandúrová flétna, Jarmila Jermářová hoboj, Anna Sysová klarinet, Denisa Beňovská fagot, Adéla Psohlavcová lesní roh)
Délka koncertu 1 hodina 7 minut bez přestávky

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.cz a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!!

Slevy:
Děti mladší než 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na sedadlo │ 20% STUDENT < 27 │ 20% SENIOR 65+
slevu zvolte v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu do místa konání
Slevy na heslo:
20% KOOPERATIVA
PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV

Další info:
bezbariérový přístup ANO, pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady

Vstupné zahrnuje městskou daň ve výši 10%.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top