Detail info
Close

KRÁLOVÉ MUZIKÁLŮ NA ŽOFÍNĚ

KRÁLOVÉ MUZIKÁLŮ NA ŽOFÍNĚ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pocta věhlasným autorům KRÁLOVÉ MUZIKÁLŮ NA ŽOFÍNĚ v podání protagonistů hlavních rolí v úspěšných muzikálech, Michaely Gemrotové a Mariána Vojtka, a exkluzivního hosta Václava Noida Bárty

3. 6. 2024 od 20 hod. V Paláci Žofín, moderuje Libor Bouček

Vzdejte společně s námi hold těm nejlepším autorům muzikálové tvorby v čele s Andrew Lloydem Webberem, Claude-Michelem Schönbergem, Leonardem Bernsteinem, Frankem Wildhornem, Karlem Svobodou, a dalšími hudebními velikány.

Zažijte s námi na vlastní kůži emoce - humor, patos, lásku, hněv, a to vše prostřednictvím hudby a slov v novorenesančním Paláci Žofín, který patří mezi kulturní památky České republiky.

Michaela Gemrotová a Marián Vojtko společně ztvárnili vedle mnoha dalších muzikálů hlavní role i v české verzi Fantoma opery, jehož árie patří co do náročnosti hlasové techniky k nejtěžším na světě. Interpreti musí disponovat opravdu školeným hlasem a je nezbytně nutné, aby zvládali různé operní finesy. V České republice se muzikál těšil takové oblibě, že byl uvedený ve více než pěti sériích.

Vedle již zmiňovaného Fantoma opery budete prostřednictvím obou protagonistů a exkluzivního hosta Václava Noida Bárty svědky maratonu těch největší hitů z muzikálů Jesus Christ Superstar, Misérables, Dracula, R.E.S.P.E.C.T. Aretha Franklin, Tina: The Tima Turner Musical, Carmen, West Side Story a mnoha dalších hudebních překvapení. Bude rozhodně o co stát.

Vystoupí přední čeští umělci s nezaměnitelnými hlasy s úspěšným dirigentem, hudebních skladatelem a pianistou Janem Kučerou za hudebního doprovodu EPOQUE ORCHESTRA.

Michaela Gemrotová v rámci své operní a koncertní činnosti vystupuje na mnoha evropských pódiích. Nejčastěji účinkuje v Itálii, Německu, Rakousku, Francii, Velké Británii, Belgii, Maďarsku, Bulharsku a na Slovensku. Od roku 2013 též hostuje v Národním divadle v Praze. Vytvořila nahrávky pro Český rozhlas, Slovenský rozhlas i Italy Recording Studio. Ztvárnila hlavní role v muzikálech Fantom opery, Angelika, Ples upírů, Dracula a mnoha dalších. Aktuálně pracuje na vydání své nové autorské desky.

Marian Vojtko již během studií úspěšně absolvoval konkurz na Svobodův muzikál Dracula. Ve slovenském nastudování ztvárnil role v muzikálech Krysař i Pomáda. Úspěch na pražské scéně mu poprvé přinesla alternace titulní role hraběte Monte Crista ve stejnojmenném muzikálu Karla Svobody. Od února 2010 vystupoval v hlavní roli v muzikálu Zdeňka Bartáka Baron Prášil v Divadle Hybernia a získal za ni Cenu Thálie 2010. 

Exkluzivním hostem koncertu bude charizmatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem Václav Noid Bárta. Na poli populární a rockové hudby v průběhu let spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák s mnohými významnými osobnostmi. Je předním sólistou na scéně Hudebního divadla Karlín, kde zazářil v muzikálech Carmen, Aida, Bonnie and Clyde, Jesus Christ Superstar, a mnoha dalších. České publikum si získal mimojiné účinkováním v oblíbených televizních pořadech. V rámci posledního ročníku ankety Český slavík se stal čtvrtým nejpopulárnějším mužským sólovým zpěvákem.

Jan Kučera je úspěšný dirigent, hudební skladatel a pianista. Pravidelně hostuje u předních českých i zahraničních orchestrů, byl angažován například jako dirigent pražského Národního divadla, SOČR a šéfdirigent Karlovarského symfonického orchestru. Hudebně spolupracuje s mnoha známými umělci v čele s Vojtěchem Dykem a Ondřejem Brzobohatým.

O hudební doprovod se postará Epoque Orchestra složený okolo známého tělesa Epoque Quartet známého například z populárního pořadu Stardance. Působí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Vedle prestižního účinkování na Pražském jaru se také podílel na více než stovce filmových, televizních a divadelních projektů.

Přijďte s námi zažít nezapomenutelný hudební večer plný árií a hitů nejúspěšnějších KRÁLŮ MUZIKÁLŮ. Těšíme se na vás již 3. 6. 2024 od 20 hod. V Paláci Žofín.

Králové muzikálů 3.6. 2024

Součástí VIP vstupenky (1. a 2. řada) je pozvánka na afterpartysetkání s účinkujícími a dárek od partnera akce Herbal World - originální potravinový doplněk IMUNworld v hodnotě 690,- a od partnera akce Levandulové údolívoucher na Čajový rituál s přímou aromaterapií pro celostní pomoc tělu, mysli i duši v hodnotě 599,-.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top