KODALINE / IE

LUCERNA MUSIC BAR
KODALINE / IE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Koncert Kodaline se pro velký zájem přesouvá do velkého sálu Lucerny

Irská kapela Kodaline přijede do Prahy v rámci evropského turné k novému albu Politics of Living, které vychází 10. srpna. 15. června kapela vydala svůj první singl z připravovaného alba s názvem Shed a Tear. Právě kvůli nahrávání nové desky Kodaline přeložili celé evropské turné, které měli původně absolvovat na podzim loňského roku a jež zahrnovalo i vyprodaný koncert 25. listopadu v Lucerna Music Baru. Nový termín koncertu byl stanoven na 16. 10. 2018, pro velký zájem se koncert přesunul z Lucerna Music Baru do Velkého sálu Lucerny s otevřením od 19 hodin.

www.kodaline.com
www.facebook.com/kodaline  

Galerie

picture KODALINE / IE

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA / INFO: KODALINE / IE 25.11.2017 18:30 Lucerna Music Bar, Praha

ZMĚNA / INFO:
Z technických důvodů přesunu evropského turné na rok 2018 dochází ke změně termínu koncertu skupiny KODALINE / IE z původního termínu 25.11.2017 od 18:30 hod. v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1.
 

O novém, náhradním termínu se momentálně jedná. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Další informace o novém termínu zveřejníme co nejdříve na tomto místě.
Zákazníci, kterým změna na náhradní termín koncertu nevyhovuje, mohou o vrácení vstupného na původní termín požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací na základě požadavku ákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


ZMĚNA ČASU A MÍSTA KONÁNÍ: KODALINE 16.10.2018 – LUCERNA MUSIC BAR, PRAHA

ZMĚNA:

Pro velký zájem dochází k přesunu
koncertu skupiny KODALINE 16.10.2018 do Velkého sálu Lucerny (Štěpánská 61, Praha 1). Koncert se uskuteční dne 16.10.2018 v 19:00 hod.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKEPORTAL

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: KODALINE 25.11.2017 – LUCERNA MUSIC BAR, PRAHA

 ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu koncertu skupiny KODALINE z původního termínu 25.11.2017 od 18:30 hod. v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1. Koncert se nově uskuteční dne 16.10.2018 ve 20:00 hod.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 31.7.2018.


Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticektportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)


Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKEPORTAL


Top