KERN – 40 let tour

KERN – 40 let tour

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Další tuzemská kapela se dožívá čtyřicátin. Brněnští rockeři Kern kulaté jubileum oslavili vydáním výběrové desky a teď vyrazili na výroční turné v rámci kterého zavítají i do open-air klubu Gauč ve Stromovce v Praze v pátek 20.9., vstup otevřen od 19hod., těšme se na babí léto s pořádnýma chlapama včetně zakládajících členů kytaristou Slávkem Karáskem a bubeníkem Kalem Vodičkou.

Galerie

picture KERN – 40 let tour

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: KERN – 40 LET TOUR 20.9.2019 – PRAHA

ZRUŠENO:

Z technických důvodů dochází ke zrušení koncertu skupiny KERN – 40 LET TOUR konajícího se dne 20.9.2019 v místě Gauč ve Stromovce.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top