KARPE

KARPE

Datum: 21. května 2023
Místo: ROXY
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1

Karpe Omar Sheriff 2023 European Tour

Vstupenky

neděle
21
kvě. 2023
20:00
KARPE
ROXY

Praha

Informace o akci

KARPE A QUICKSTYLE
představují projekt

OMAR SHERIFF
Diaspora Tour

Kapela i posádka jsou dětmi generace přistěhovalců a uprchlíků z celého světa, kteří utekli do Norska, aby si zde vytvořili domov. Nyní jejich další generace společně vytvořila "Omar Sheriff" - multikulturní projekt, který spojuje. A rozhodně baví. Společně vytvářejí nakažlivou a skutečně jedinečnou energii a nyní se vydávají do Evropy. 

Norské rapové duo Karpe tvoří audiovizuální umělci Chirag Rashmikant Patel a Magdi Omar Ytreeide Abdelmaguid. Jsou největšími norskými herci - vždy zvyšují laťku, pokud jde o audiovizuální koncepty, produkci a vydávání. Produkují jeden hit za druhým, získali řadu ocenění a svými velkolepými živými vystoupeními a ambiciózními nápady se zapsali na titulní stránky novin i do historie.

V roce 2022 vydali svůj nejnovější hudební projekt Omar Sheriff. Vesmír je plný poct a odkazů na jejich původ (Chirag je indického původu a Magdi egyptského). To je přítomné zvukově, v odkazech, v textech i ve veškerém vizuálním obsahu. Mísí norštinu s arabštinou, gudžarátštinou a angličtinou tak, jak to nikdo před nimi nedělal.

Po vydání kritikou oceňovaného alba se opět zapsali do koncertní historie, když se spojili s Quickstyle - legendární světovou taneční skupinou, která se letos proslavila svou slavnou svatební show, a připravili dosud nejvelkolepější show. Rekordní rezidence v Oslo Spektrum Areně - deset koncertů za jeden měsíc, 111 000 prodaných vstupenek (historický rekord v aréně).

TISK O OMAR SHERIFF LIVE:

"...s více než dvacetiletou tradicí jednoho z nejoblíbenějších norských souborů je jejich poselství jasné, promyšlené a bylo dokonce předneseno přes reproduktor ženským hlasem ovlivněným umělou inteligencí: Tohle je nejkrásnější show na světě."
Rolling Stone Australia

"...jeho poselství o jednotě a toleranci je nezaměnitelné: Jejich hit "PAF.no", který uzavřel více než dvouhodinový set, obsahuje refrén "Alláhu, Alláhu, Alláhu", což je pozoruhodná věc, když slyšíte dav 10 000 bouřlivých Norů radostně zpívat spolu s nimi."
VarietyTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top