Detail info
Close

Je třeba zabít Sekala

Mezinárodní festival SOUNDTRACK Poděbrady
Je třeba zabít Sekala

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Je třeba zabít Sekala

Deseti Českými lvy oceněný film s živou hudbou

Česko-polský porevoluční film oceněný deseti Českými lvy, mimo jiné za působivou hudbu polského hudebního skladatele Michała Lorence, oslaví 25 let od svého vzniku uvedením na festivalu SOUNDTRACK Poděbrady s hudbou živě v podání Filharmonie Hradec Králové. 

Snímek režiséra Vladimíra Michálka se odehrává v roce 1943 v moravské vesnici na Hané. Samotná válka se jí vůbec nedotýká, ale uvnitř probíhá vlastní boj, který odkrývá povahy a zlo skryté ve zdánlivě bezúhonných lidech. Zhrzený nemanželský syn Sekal se za protektorátu mstí sedlákům, kteří jím celý život pohrdali. Ohrožuje nejen jejich statky, ale i samotný život, a proto je třeba se ho zbavit. K tomu se jim náramně hodí kovář Baran, který se ve vesnici skrývá před gestapem.

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED - dle platného ceníku + doprovod ZDARMA můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top