Janál, Košárek, Černý a Holas: Všetci ludia...

Janál, Košárek, Černý a Holas: Všetci ludia...

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MUSICA Holešov uvádí

JANÁL, KOŠÁREK, ČERNÝ, HOLAS
Všetci ludia povedajú

Roman Janál – baryton
Karel Košárek – klavír
Karel Holas – housle, zpěv
František Černý – kytara, zpěv         

neděle 23. dubna, 18:00
Zámek Holešov, Velký sál     

Písňový večer barytonisty Romana Janála a klavíristy Karla Košárka nabídne posluchačům hudební výpravu vyjádřenou výběrem z nejkrásnějších lidových písní různých regionů Slovenska. V nádherných úpravách skladatelů Schneidera – Trnavského a Bohuslava Martinů se doslova rozzáří neuvěřitelně barevný svět lidských emocí a citů. V kouzelných textech plných měkké slovenštiny ožijí krátké, ale velmi působivé příběhy a celý program koncertu a jeho vyznění potvrdí to, že lidový folklór patří k tomu nejcennějšímu z kulturního dědictví každého národa.
MUSICA Holešov je od svého založení především festival klasické hudby, ale uvádí i koncerty, které hranice tohoto žánru přesahují.  Dokladem toho je i tento večer. Jsme velmi rádi, že pozvání přijali Karel Holas a František Černý ze skupiny Čechomor, kteří již přes třicet let sbírají střípky prastaré lidové tvořivosti a dávají jim současnější a rockovější nádech. Koncert tak nabídne dva různé pohledy na to, jak se dá zahrát a zazpívat lidová píseň, aby pak vyústil v jedno závěrečné společné finále.

Snížené vstupné pro studenty, seniory, ZTP a ZTP/P formou slevy v nákupní košíku.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top