J&T Banka Ostrava Beach Open 2021

J&T Banka Ostrava Beach Open 2021

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

J&T Banka Ostrava Beach Open získal výjimku. Omezený počet fanoušků uvidí turnaj v areálu

Ministerstvo zdravotnictví udělilo organizátorům beachvolejbalového turnaje Světové série FIVB výjimku, do areálu tak může každý den přijít několik set fanoušků s negativním testem na přítomnost covid-19. Vstupenky budou v prodeji od 24. května v síti Ticketportal.

„Na poslední chvíli se nám podařilo získat výjimku Ministerstva zdravotnictví, a proto můžeme na centrálním kurtu přivítat omezené množství fanoušků. Už v loňském roce si na zrušený ročník turnaje zakoupilo vstupenky téměř tisíc fanoušků, kterým můžeme díky ministerské výjimce vyjít vstříc a nabízíme zvýhodněné jednodenní lístky. Zbylé vstupenky pak půjdou do volného internetového prodeje,“ popsal aktuální vývoj situace předseda Českého volejbalového svazu Marek Pakosta.

Upozorňujeme, že vstup je možný pouze po odevzdání pravdivě vyplněného formuláře Selfreport a předložení (k nahlédnutí) potvrzení o absolvování antigenního testu s negativním výsledkem ne starším než 48 hodin, případně RT-PCR testu s negativním výsledkem ne starším než 7 dní, nebo potvrzením o dokončeném očkování, potažmo aplikaci první dávky očkování, pokud od jejího podání uplynulo alespoň 21 dní, nebo lékařskou zprávou o prodělaném onemocnění COVID-19, uplynutí doby izolace dle mimořádného opatření MZ ČR, ne starší než 180 dní. 

Diváci nebudou vpuštěni bez platné vstupenky na daný den, platného potvrzení a vyplněného selfreportu.

V areálu (na tribunách) nebude možné konzumovat jídlo ani nápoje. Možnost zakoupit občerstvení bude v blízkém okolí zajištěna.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture J&T Banka Ostrava Beach Open 2021
picture J&T Banka Ostrava Beach Open 2021

Na mapě

Top