JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020

JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020

Datum: 7. srpna 2020
Místo: Nový zámek v Kostelci n/Orlicí, areál parku Kostelec nad Orlicí

Vstupenky

Pátek
7
Srp. 2020
21:00
JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020

Informace o akci

JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020
7. 8. 2020 ve 21:00
Nový zámek Kostelec nad Orlicí  -  areál parku
V rámci svého Akustického turné 2020 populární a oblíbený český zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký provede open air koncert v areálu parku zámku Kinských v Kostelci nad Orlicí. Přiveze program, který je výběrem jeho nejznámějších hitů, doplněný o novinky z posledního alba Na konci duhy. Janka Ledeckého na koncertě doprovodí pětičlenná skupina, kterou tvoří vynikající muzikanti Dave Mendez (basa), Pavel Mucha (klávesy, garmoška), Hanz Sedlář (bicí, perkuse), Edita Čechová a Tereza Navrátilová (vokály).
Společně provedou písně v akustických aranžích. Stane se tak teprve podruhé od roku 1994, kdy vyšel záznam z Unplugged koncertu Janka Ledeckého v podobě úspěšného živého alba s názvem Jenom tak. Nahrávka získala Zlatou desku a Zlatou videokazetu od Warner Home Video za nejprodávanější hudební video roku.
Přijďte se poslechnout, které z jeho největších hitů oním sítem prošly. Dojde samozřejmě i na písně skupiny Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů: jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

... více ZDE

Na mapě

Top