JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020

JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020

Datum: 18. června 2021
Místo: Nový zámek v Kostelci n/Orlicí, areál parku
Adresa: Komenského 266, Kostelec nad Orlicí

Vstupenky

pátek
18
čvn 2021
21:00
JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020
PŘESUNUTO Z 7.8.2020, NOVĚ: 18.6.2021 OD 21:00

Informace o akci

JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu a v souvislosti s vyhlášením stavu nouze v České republice (v důsledku šíření koronaviru) se nadále ruší veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce. Od června bude povoleno provádět zmíněné akce v omezeném počtu do 50 osob. V důsledku těchto událostí je plánovaný koncert: JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020 přeložen z 7. 8. 2020 na 18. 6. 2021. V případě zájmu o vrácení částky za zakoupené vstupenky se, prosím, obracejte na:

on-line nákup HomeTicket: reklamace@ticketportal.cz. (Částka za vstupné bude připsána na bankovní účet, z něhož proběhla platba zakoupených vstupenek).

Nákup v obvyklých předprodejích a informačních centrech: vstupné Vám bude vráceno po předložení vstupenek v místě, kde jste vstupenky zakoupili. Vrácení vstupného bude možné, až budou tyto provozovny opět otevřeny. Děkujeme všem posluchačům za solidaritu a pochopení v těchto nelehkých časech.
Pro více informací sledujte, prosím, www.ticketportal.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top