JAN KŘÍŽ & O´BAND - OTEVŘENÝMI DVEŘMI /LIVE STREAM

JAN KŘÍŽ & O´BAND - OTEVŘENÝMI DVEŘMI /LIVE STREAM

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JAN KŘÍŽ & O'BAND
OTEVŘENÝMI DVEŘMI
virtuální koncert - LIVE STREAM

V pořadí už šestý livestream Otevřenými dveřmi patří vánočnímu repertoáru Honzy Kříže. Při příležitosti koncertu pokřtí svoje zbrusu nové album s názvem Vánoční setkání.

POZOR! VÁNOČNÍ DÁREK
Pokud zakoupíte vstupenku "ONLINE KONCERT + CD VÁNOČNÍ SETKÁNÍ", na vstupence naleznete adresu pořadatele, kam j třeba zaslat vaše doručovací údaje. CD JAN KŘÍŽ & O'BAND - VÁNOČNÍ SETKÁNÍ obratem obdržíte poštovní zásilkou.

S myšlenkou na vánoční desku si Honza s O’Bandem pohrával už řadu let a samotná příprava a natáčení znamenala téměř rok intenzivní práce. Právě na písně a hosty z tohoto alba se můžete těšit na dalším livestreamu Otevřenými dveřmi, který se uskuteční 28.11. v 18:30.
Udělejte si s námi u vás doma pohodový adventní večer plný krásných vánočních melodií. Ke konzumaci u koncertu vřele doporučujeme domácí svařák.

Vstupenky v distribuci výhradně on-line na Ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Na zakoupené vstupence naleznete kód, který Vám umožní koncert sledovat on-line na https://www.ticketportal.cz/video 28.11.2020 od 18:30
Kód lze použít i opakovaně, v daný okamžik ale vždy jen z jednoho zařízení.

Požadavky na připojení k internetu jsou minimální. Stream lze při nižším rozlišení sledovat i při rychlosti připojení 0,5 Mbps ( = 0,0625 MB/s), pro plnou kvalitu doporučeno 5-10 Mbps (= 0,625 MB/s-1,25 MB/s) a více.

-TH-

Na mapě

Top