Detail info
Close

In Extremo

In Extremo

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

IN EXTREMO ruší své Evropské turné! V březnu je ve ZLÍNĚ tedy neuvidíme!

IN EXTREMO – 12. 3. 2023 – ZLÍN, Masters of Rock Café – ZRUŠENO!

Špičková německá metalová banda IN EXTREMO má za sebou rušný a velmi úspěšný rok. Jejich osobitý hudební styl se nesmazatelně zapsal do historie metalu a do nového roku nastupují ještě silnější a s velkými plány. Bohužel, nezapadá jim do toho již naplánované Evropské turné, které celé, včetně naší jediné zastávky ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, nyní oficiálně RUŠÍ.

Vyjádření kapely: „Drazí přátelé. Je za námi neuvěřitelně bohatý rok. Bylo nám umožněno odehrát množství neuvěřitelně krásných vystoupení, které nám znovu připomněly, jaké máme štěstí a jakou hodnotu má hudba nejen pro nás, ale i pro vás. Takový rok přináší svěží vítr do plachet a my se těšíme na to, co nás čeká. Bohužel je to také tak, že stále žijeme v mimořádné a náročné době, což se v našem konkrétním případě projevuje tím, že musíme zrušit nadcházející evropské turné na rok 2023. Podle aktuálního stavu se toto turné bohužel týká příliš mnoho finančních rizik, což je, stejně jako v některých dalších odvětvích, způsobeno extrémním vývojem cen. To by však neměl být důvod k zoufalství, protože díky uplynulému roku jsme na vzestupu a získaný čas využijeme na práci ve studiu, abychom vám v novém roce otevřeli další naši kapitolu. Dávejte na sebe a své blízké pozor a brzy na viděnou! Vaše 6“

Co dodat? Chápeme a těšíme se na jejich nový hudební materiál a snad brzy i na jejich mimořádnou live show!

Všechny zakoupené vstupenky můžete vracet v místě zakoupení. Nejpozději však do konce března 2023! Děkujeme za pochopení.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture In Extremo
Top