Detail info
Close

IMAGINAERUM - MALÁ HANÁ SYMPHONIC BAND

IMAGINAERUM - MALÁ HANÁ SYMPHONIC BAND

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Imaginaerum – Malá Haná Symhonic Band (Symfonický orchestr Malá Haná)

Imaginaerum je sedmé studiové album finské symphonic metalové skupiny Nightwish.

Album vypráví příběh o starém umírajícím hudebním skladateli, který vzpomíná na své mládí. Současně vznikl stejnojmenný film.

Dirigent orchestru Malá Haná Petr Zapletal je velikým fanouškem skupiny Nightwish, takže je nasnadě vrhnout se s orchestrem do projektu jeho srdci blízkému. Aranžmá pro velký dechový orchestr připravil Jakub Gabarík.

Dechový orchestr Malá Haná je na scéně již dvacátý třetí rok a v roce 2022 vydal své třetí album s názvem Psát od prvních řádků, kde jsou také zaznamenány dvě věty z Imaginaera - Taikatalvi a Storytime.

Orchestr je pro tuto akci vhodně doplněn několika profesionálními hráči, přibude také smyčcový kvartet, ženský sbor, metalová rytmika a zejména sólisté: Lydie Jurková, Alexandra Komárková a Jiří Palán.

Orchestr se tímto rozšířením výrazně vzdálil od čistě dechového zaměření a získal novou symfonickou tvář. Nově proto pro tento projekt nese název MALÁ HANÁ SYMPHONIC BAND!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO : IMAGINAERUM - MALÁ HANÁ SYMPHONIC BAND - 18.4.2024, 28.4.2024

ZRUŠENO:


Z technických důvodů se akce IMAGINAERUM - MALÁ HANÁ SYMPHONIC BAND v plánovaném termínu 18.04.2024 v Kongresovém centru ALDIS - HRADEC KRÁLOVÉa 28.04.2024 v místě Společenský dům Prostějov, neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.
Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce:

-vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto,Edenred):

a/ vyzvednutí na prodejním místě- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu eTicket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c/ Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta):

-oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu:

-fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top