Hudba na zámku

Hudba na zámku

Datum: 14. října 2021
Místo: Zámek Blansko
Adresa: Zámek 1/1, Blansko

Vstupenky

čtvrtek
14
říj. 2021
19:00
Hudba na zámku
Zámek Blansko

Blansko

Informace o akci

Hudba na zámku - Francouzský písňový recitál "Má krásná Dulcineo"
Roman Hoza baryton
Kristýna Znamenáčková klavír

Dostat do vínku baryton jako nástroj sdělení je požehnáním. Roman Hoza svůj talent už řadu let rozvíjí nejen na domovské scéně Národního divadla v Brně, ale také na operních jevištích po celé Evropě; (namátkou Düsseldorf, Lyon, Göteborg). V cyklu Hudba na zámku nám za klavírního doprovodu Kristýny Znamenáčkové tentokrát přednese písně francouzských skladatelů z přelomu 19. a 20. století s noblesou a lehkostí, které francouzské hudbě přináležejí.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
nečíslovaná sedadla / slevy NE / bezbariérový přístup NE, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenkuTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top