Hrajeme spolu za Pardubice – Komorní filharmonie Pardubice, Sto zvířat, Královští sokoli

BK KVIS Pardubice
Hrajeme spolu za Pardubice – Komorní filharmonie Pardubice, Sto zvířat, Královští sokoli

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Ke svému devátému účinkování v projektu si Komorní filharmonie Pardubice přizvala Sto zvířat. Kdyby to bylo sto zvířat, bylo by to bezpochyby také zajímavé. Ovšem v tomto případě se jedná o velmi pozoruhodnou kapelu, která na české hudební scéně působí už víc než 30 let . Do povědomí posluchačů se zapsala díky svému těžko zařaditelnému a přitom zcela originálnímu stylu. Jak ho jen popsat? To vezmete styl SKA (cítíte to slunce a pohodu Jamajky) přimícháte prvky rock’n’rollu, rocku, špetku recese a  vtipné, zvukomalebné texty. Vše pak interpretujete s notnou dávkou nakažlivé energie prostřednictvím skvělých muzikantů.  Po spojení s komorním orchestrem  jsem si jistá, že máme před sebou zážitek zcela  ojedinělý. 

Basketbalisté si toho, s kým budou na palubovce hrát, vybrat nemohou, ovšem los jim určil soupeře velmi zajímavého – Královské sokoly Hradec Králové. To dává pořadatelům projektu možnost velmi srdečně pozvat nejen příznivce kultury a sportu z Pardubic a širokého okolí, ale právě i z blízkého Hradce Králové.
 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top