Detail info
Close

HOZIER

HOZIER

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

HOZIER
UNREAL UNEARTH TOUR 2023
Speciální host: The Last Dinner Party

Otevření vchodů: 18:00
The Last Dinner Party: 19:30
Hozier: 20:30
*Časy jsou pouze orientační a mohou se měnit.

Podmínky vstupu: https://www.livenation.cz/partners/podminky-vstupu-haly
V hale je možné platit pouze hotově.
Během akce mohou být použity stroboskopy a lasery.

Autor hitu „Take Me to Church“ se vrací do Prahy!
Skvělý irský hudebník se představí svým fanouškům na začátku prosince rovnou s novým albem Unreal Unearth.

CENA VSTUPENEK OD 1390,- Kč

Andrew Hozier-Byrne, známý profesionálně jako Hozier, je jedním z nejvýraznějších hudebních umělců současnosti. Narozen a vychovaný v hrabství Wicklow na Irsku, Hozier se na mezinárodní scénu dostal po vydání svého průlomového singlu "Take Me to Church" v roce 2013. Tato píseň, která kritizuje institucionální náboženství a bojuje za LGBT práva, získala celosvětové uznání a byla nominována na Grammy za nejlepší píseň roku. Její provokativní videoklip se stal hitem a otevřel dveře pro Hozierovu následnou hudební kariéru.
Od té doby se Hozier zapsal do srdcí fanoušků po celém světě svým jedinečným hudebním stylem, který kombinuje prvky soulu, blues, folkové a indie rockové hudby. Jeho hudební tvorba je známa svými silnými a emotivními texty, které se často dotýkají sociálních a politických témat. S úspěchem jeho debutového alba "Hozier" a následného "Wasteland, Baby!", které dosáhlo prvního místa na americkém žebříčku Billboard 200, se Hozier stal jedním z nejznámějších a nejvlivnějších hudebníků své generace. Jeho kariéra je důkazem jeho neustálého závazku k umělecké autenticitě a hudební inovaci.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture HOZIER
picture HOZIER
Top