Holy Fuck / CA

Holy Fuck / CA

Datum: 31. ledna 2021
Místo:

Vstupenky

Neděle
31
Led. 2021
21:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
Holy Fuck / CA
31. 1. 2021 / DOORS 20:00 / START 21:00

Informace o akci

Kapela Holy Fuck se rozhodla zrušit celé své turné, tudíž i koncert 31. 1. 2021 ve Futurum Music Baru je zrušený. O vrácení vstupného prosím požádejte v místě nákupu.
                                   Děkujeme za pochopení. Futurum Music Bar & D Smack U Promotion

Vyjádření od kapely: "This might come as no surprise, but because of the ongoing global pandemic, we must postpone all upcoming shows in the UK, Europe and USA yet again, until it is safe. Dates will be re-re-scheduled as soon as possible. We're terribly gutted. Playing live is our favourite thing to do, and we hope to get back out on the road as soon as possible.You will be contacted soon regarding how to get a refund. Stay strong fellow bands, and venues, service industry staff, techs, crew, and everybody who makes live music happen."

Kanadský kvartet Holy Fuck si libuje ve výlučnosti na hudební scéně. Patnáct let si jedou to své na celkem pěti albech. Možná právě proto jsou jedním z nejvlivnějších vývozních artiklů země. Jejich taneční a širokoúhlý sound mnozí imitují, ale nikdo to neumí lépe než Holy Fuck. 

Mainstream si jich sice povšiml díky hudbě k filmům Breaking Bad a Mr Robot, ale kapela přesto i nadále jde proti větru a popírá tendence být předvídatelnou tuctovou skupinou. Deleter je páté studiové album Holy Fuck, typická polyrytmická lahůdka v podání pánů Briana Borcherdta, Grahama Walshe, Matta Schulze a Matta “Punchy” McQuaida. Dostávají zde svůj hustý zvuk na vyšší úroveň, fúzují krautrockový drive a snovost deep housu, vrnící strojové perkuse a kosmický syntetický šum. Brian popisuje Deleter jako pokus částečně “nastolit mír” s taneční hudbou populární za jeho dospívání – dospívání stráveného spíš ve společnosti BlackSabbath než Black Box.

 

Na mapě

Top