HOUSE OF LORDS

HOUSE OF LORDS

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Legendární HOUSE OF LORDS ruší své evropské turné! Nový termín pro ZLÍN oznámíme brzy!

Legendární hard rocková kapela z Ameriky v čele s mistrem zpěvákem Jamesem Christianem HOUSE OF LORDS ruší své plánované evropské turné, z obecně známých důvodů. A tak tedy ani my neprožijeme v nejbližší době tento příjemný hard-rockový večer s jejich novými, klasicky melodickými a velmi příjemnými songy z nového alba "New World – New Eyes"…

Je to zkrátka stále dosti těžké období pro celou kulturu, ale HOUSE OF LORDS to nevzdávají a s houževnatostí sobě vlastní vzkazují, že je hned tak něco nepoloží! S jejich novou, skvělou deskou „New World – New Eyes“, se setkáme hned, jak to bude možné a vaše hard-rocková srdce zase roztají a pookřejí, tím si buďte jisti.

Na nových termínech turné se nyní intenzivně pracuje. Ponechte si tedy prosím své zakoupené vstupenky. Nový termín oznámíme hned, jakmile bude turné znovu postaveno!

Děkujeme za pochopení, buďte zdrávi a držte se! Bude líp!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture HOUSE OF LORDS
Top