Grand Prix České republiky 2020

Grand Prix České republiky 2020

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vážení, rádi bychom Vás informovali o současném stavu v souvislosti s mimořádnou situací způsobenou světovou pandemií COVID-19.

Pořadatel závodu se po dohodě s promotérem šampionátu rozhodl, že vzhledem k současnému stavu omezujícímu hromadné akce a hygienickým rizikům se Grand Prix České republiky v roce 2020 bude konat bez účasti veřejnosti.

Zároveň bylo s promotérem šampionátu dohodnuto konání dodatečného ročníku 2021 a současně pořadatel rozhodl o platnosti původních vstupenek pro Grand Prix 2020 i pro ročník 2021. Vám, kteří si již zakoupili vstupenky na letošní ročník, tak umožní jejich využití v roce příštím.

Přestože jsme přesvědčeni, že si maximální počet příznivců MotoGP vstupenky na další ročník ponechá, i vzhledem k faktu, že vstupenky budou v budoucím prodeji za vyšší ceny, mají držitelé vstupenek nyní samozřejmě právo na vrácení peněz. Pokud se rozhodnete nevyužít možnosti ponechat si letošní vstupenky na příští ročník, můžete požádat o vrácení vstupného.

Jaké tedy máte možnosti a co obnáší?

1. ponechat si stávající vstupenku, která bude platná pro příští ročník 2021,
• zároveň tak využijete výhodných cen ročníku 2020, jelikož ceny vstupenek v novém prodeji pro rok 2021 budou navýšeny,
• žádný další krok není potřeba, ponecháváte si původní vstupenku, která je platná pro rok 2021, vstupenka se nevyměňuje,
2. požádat o vrácení peněz za vstupenky prostřednictvím subjektu, u kterého jste vstupenky zakoupili nejpozději do 11. 09. 2020.

Termín konání Grand Prix České republiky 2021 bude upřesněn na podzim roku 2020 dle platného mezinárodního kalendáře FIM.

Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost a věříme, že si společně užijeme plnohodnotnou Grand Prix České republiky v roce 2021.

Na mapě

Top