Detail info
Close

GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář

GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE
Gregg Braden je dle New York Times pětinásobným nejprodávanějším autorem, výzkumníkem, pedagogem, lektorem a mezinárodně uznávaným autorem, který je proslulý jako průkopník vznikajícího paradigmatu propojujícího vědu, sociální politiku a lidský potenciál.

Výsledkem jeho výzkumu byl v roce 2003 objev inteligentní informace zakódované v lidském genomu a v roce 2010 aplikace fraktálního času k předvídání budoucích výskytů minulých událostí. A toto se týká především dnešní chaotické doby!
Od roku 1979 do roku 1990 pracoval Gregg jako řešitel problémů v dobách krize pro společnosti z žebříčku Fortune 500. I dnes pokračuje v řešení problémů, když spojuje moderní vědu a moudrost naší minulosti, aby odhalil vyřešení problémů v našich reálných životech.

Greggova práce vedla k 15 filmovým titulům, 12 oceněným knihám, které vyšly ve více než 40 jazycích, a v roce 2020 byl nominován na prestižní Templetonovu cenu, kterou založil sir John Templeton, aby ocenil žijící osobnosti, které "využily sílu vědy ke zkoumání nejhlubších otázek vesmíru a místa a účelu lidstva v něm".
Své objevy prezentoval ve více než 34 zemích na šesti kontinentech a byl pozván, aby přednášel v OSN, ve společnostech z žebříčku Fortune 500 a v americké armádě.
Gregg získal v roce 2019 Waldenovu cenu (Walden Award) za vizionářské myšlení.

CO VÁM SEMINÁŘ PŘINESE
V každém z nás se skrývají dřímající schopnosti a mimořádný potenciál, který daleko přesahuje to, co se v minulosti považovalo za možné. Klíčem k nejvyšším projevům naší lidskosti je odemknutí osobního kódu k našim pokročilým neuronovým sítím, buněčným membránám a emoční inteligenci, který nám umožňuje vyniknout v každodenním životě a prospívat v dobách nejistoty. Program je určen právě k tomu, aby prolomil omezená přesvědčení založená na strachu z minulého naprogramování.

Různorodé oblasti studia, od lidské evoluce a genetiky až po nově vznikající vědu o neurokardiologii a inteligenci srdce, odhalily nové objevy a nový lidský příběh o sebeposílení a mimořádném potenciálu. Tyto objevy doplňuje rostoucí množství důkazů potvrzujících, že jsme vysoce vyspělou "měkkou" technologií neuronů a buněk se schopností samoléčení a regenerace tkání v našem těle; přístupu k pokročilým stavům odolnosti, imunitní reakce, paměti a poznání a mnoha dalším.

JAKÉ JSOU HLAVNÍ BODY SEMINÁŘE:
• Gregg Braden Vám poskytne plán a techniky čistě lidského myšlení a života, které zahrnují vědecké objevy k probuzení vašich tajemných nadlidských potenciálů. Budeme provádět přímo na semináři.
• Gregg Vás naučí jak získat přístup a naprogramovat mnohočetné operační systémy vašeho těla, abyste mohli sami regulovat biologii svého imunitního systému, kmenových buněk a enzymů dlouhověkosti a další, prostřednictvím přístupu k vašim vrozeným epigenetickým kódům.
• Gregg se podělí o objevy, které nás katapultují za hranice konvenčního myšlení, pokud jde o nás - náš původ, limity a především mimořádné schopnosti, které máme k dispozici v každodenním životě.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
nečíslovaná sedadla / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku, bez ohledu na věk

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář
picture GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář
picture GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář
picture GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář
picture GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář
picture GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE - celodenní seminář
Top