Detail info
Close

Festival vína (Ne)vinné Lány 2023

Festival vína (Ne)vinné Lány 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Festival vína(Ne)vinné Lány 2023
se koná v sobotu, dne 22. dubna 2023 v Muzeu Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech. Na 7. ročníku úspěšného festivalu vína (Ne)vinné Lány 2023 očekáváme účast tuzemských renomovaných vinařů z většiny moravských a českých vinařských podoblastí prezentujících svá špičková vína.
Díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků slibuje festival vína (Ne)vinné Lány 2023 být opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem. 

Základní vstupné činí v předprodeji 350 Kč včetně 15 festivalových žetonů směnitelných za degustační vzorky a umožňuje účast na festivalu po dobu platnosti vstupenky (3 hodiny). Cena vstupu na místě v den konání festivalu je 400 Kč. Vstupné zahrnuje vstup do Muzea TGM Lány, degustační skleničku OIV s ryskou a průvodní materiály. Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity Muzea TGM jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu. Na místě bude možné dokoupení dodatečných žetonů v sadách po 15 kusech. Objem jednoho degustačního vzorku je 0,025 litru vína. Cenu vína stanovují vinaři sami, přičemž běžná cena je zpravidla 1 až 2 žetony za degustační vzorek podle kvality a ročníku vína. Případný prodej celých láhví vína bude probíhat již přímo mezi vinaři a návštěvníky. 

Více informací a podrobnosti jsou uvedeny na webových stránkách www.nevinnelany.cz a na facebookovém profilu festivalu https://www.facebook.com/nevinnelany. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal, anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Festival vína (Ne)vinné Lány 2023
picture Festival vína (Ne)vinné Lány 2023
Top