Fantastic Groove Night with L.A. DAVISON (USA)

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
Fantastic Groove Night with L.A. DAVISON (USA)

Datum: 2. - 20. června 2023
Místo: Reduta Jazz Club
Adresa: Národní 116/20, Praha

Vstupenky

pátek
2
čvn 2023
21:00
Fantastic Groove Night with L.A. DAVISON (USA)
úterý
20
čvn 2023
19:30
Fantastic Groove Night with L.A. DAVISON (USA)

Informace o akci

Pan L. A. Davison, původem z Oklahomy, kde získal hudební vzdělání je nejen skvělý zpěvák, ale též omračující showman. Do Reduty tentokrát přijde se svým zbrusu novým projektem, na kterém se podílí celá řada nejlepších českých hudebníků. Uslyšíte legendy soulu a jazzu, od Raye Charlese po Jamese Browna, v neotřelých aranžích a skvělém provedení. Pan Davison je švihák, jazzový gentleman ze staré školy, tentokrát se ovšem pořádně rozparádí! Na koncertě ho doplní piano, bicí a kontrabas.

 

Mr. L. A. Davison, Oklahoma born singer, lecturer and amazing showman, is back!

This time with his new project, featuring the best musicians from the Czech Republic. You will hear the legends of soul and jazz (from Ray Charles to James Brown) in a groovy, catchy way. If you know Mr. Davison, you know he’s an ellegant jazz gentleman. But this time, it will be a wild show! Quartet of Mr. Davison consists of him, pianist, drummer, and double-bass player.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top