Detail info
Close

Fall Out Boy

Fall Out Boy

Místo:

SO MUCH FOR (TOUR) DUST UK & EUROPE 2023

Vstupenky

Informace o akci

Fall Out Boy přivezou nové album, osvědčené hity i skvělý support

Hrají víc než dvacet let, přesto se do Prahy poprvé podívají až letos. Fall Out Boy přivezou do hlavního města své největší hity (Thnks fr th Mmrs, Centuries…) i chystané osmé studiové album. Že půjde o velkolepý večer, stvrzují i pečlivě vybraní předskokani, těmi jsou Lyndsey Gunnulfsen vystupující pod pseudonymem PVRIS, a Joe Mulherin, lépe známý pod jménem nothing, nowhere. Koncert se uskuteční 18. října 2023 ve Sportovní hale Fortuna. K dispozici budou speciální VIP balíčky a i přednostní prodej pro registrované uživatele Fource Friends.

Turné s názvem So Much for (Tour) Dust odkazuje na chystanou stejnojmennou desku, která vyjde 24. března, čtyři roky od poslední řadovky Mania. Půjde zároveň o první release na labelu Fueled by Ramen (Twenty One Pilots, All Time Low, A Day to Remember). Produkce se jako obvykle ujal Neal Avron, se kterým FOB spojili síly na nahrávce Folie à Deux z roku 2008 a od té doby se jejich tvůrčí cesty nerozdělily. První vlaštovku Love From the Other Side uvedli stylově u Jimmyho Kimmela.

Fall Out Boy se dali dohromady v roce 2001 ve Wilmette, Illinois. S kořeny v chicagské hardcore punkové scéně kapelu založili Pete Wentz (baskytara) a Joe Trohman (kytara) jako svůj vedlejší poppunkový projekt. Krátce nato se připojili zpěvák a kytarista Patrick Stump a bubeník Andy Hurley. Debutovali o dva roky později albem Take This to Your Grave, které magazín Rolling Stone později označil jako páté nejlepší poppunkové album všech dob: „(...) přinesli nový rozměr, v němž se těžké riffy a screamo estetika mísí se staromódním žalem teenagerů,” napsal tehdy. Komerčního úspěchu dosáhli druhou deskou From Under the Cork Tree (2005). Té se ve Spojených státech prodalo více než 2,7 milionu kusů, čímž se stala nejprodávanějším albem Fall Out Boy vůbec.

Vip vstupenky:
Název balíčku: So Much (For) VIP Experience
• Jedna (1) vstupenka na stání
• Exkluzivní prohlídka stage a vybavení
• Jeden (1) exkluzivní balíček merche Fall Out Boy (obsahuje položky, které není možné zakoupit kdekoliv jinde)
• přednostní vstup pro VIP
• Asistent*ka pro VIP na místě
TENTO VIP BALÍČEK NEOBSAHUJE SETKÁNÍ S KAPELOU

Název balíčku: What A Time To Be A VIP Package
• Jedna (1) vstupenka na sezení v sektoru 002 nebo 103
• Jeden (1) exkluzivní balíček merche Fall Out Boy (obsahuje položky, které není možné zakoupit kdekoliv jinde)
• přednostní vstup pro VIP
• Asistent*ka pro VIP na místě
TENTO VIP BALÍČEK NEOBSAHUJE SETKÁNÍ S KAPELOU

---

Vstupenky pro vozíčkáře (1 290,-) + doprovod (1,-) objednávejte na rezervace@ticketportal.cz s kopii oskenovaného ZPT/P průkazu v příloze. Jiné slevy NE.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top