Detail info
Close

FIREWIND, MASTERPLAN

FIREWIND, MASTERPLAN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Řecká power-metalová ikona FIREWIND a německá powermetalová legenda MASTERPLAN spojují své síly na společném turné! V březnu zahrají ve ZLÍNĚ!

FIREWIND, MASTERPLAN - MASTERS OF FIRE Tour 2024 – 14.3.2024 – ZLÍN, Masters of Rock Café

Do kalendáře na příští jaro si můžete připsat další parádní koncert, který by byla chyba vynechat!

Hard-rock-power-metaloví FIREWIND, to není jen brilantnost a výjimečnost kytaristy Guse G, je to kapela, kde je každý jednotlivý člen nedílnou součástí fungujícího celku. Charismatickým hlasem kapely se stal v roce 2020 Herbie Langhans (mimo jiné Avantasia, Radiant, Seventh Avenue) a kapela se opět posunula na vyšší úroveň. Nedávno vydali nové live album a Blue-Ray "Still Raging" a z kraje roku 2024 vydají zbrusu nové, již 10. studiové album, které představí právě na chystaném jarním turné „Masters of Fire Tour 2024! FIREWIND vyrazí na cesty na konci února a slibují úplně nový stage design se skvělou světelnou show!

K tomu přičtěte druhou silnou melodic-power-metalovou hvězdu, německé MASTERPLAN! Když v roce 2002 založil čerství ex-Helloween Roland Grapow a Uli Kusch MASTERPLAN a v roce 2003 vydali debutové album „Masterplan“ okamžitě na sebe strhli pozornost celého metalového světa. Během následujících let vydali další vysoce ceněná alba a prošli si několika změnami v sestavě. Na leden 2024 chystají vydání svého již sedmého studiového alba a připojí svoji sílu, moc a nadšení z nových songů k turné právě s FIREWIND!

Rezervujte si volný večer na 14. března 2024! Bude to pecka!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top