Detail info
Close

FIRE ON ICE

FIRE ON ICE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Fire on Ice nabitá hvězdami, které vzdají poctu kariéře česko-slovenské krasobruslařské legendy
Vážné zdravotní problémy Jozefa Sabovčíka zmařily jeho účast na show

Osm dní před začátkem krasobruslařské show Fire on Ice přišla ze zámoří nepříjemná zpráva. Olympijský medailista a slovenská legenda Jozef Sabovčík se show, která je poctou jeho dlouholeté kariéře, nemůže zúčastnit. Přílet ze Salt Lake City mu znemožnily vážné zdravotní problémy.

Show Fire on Ice, která je poctou kariéře Jozefa Sabovčíka, se pod vedením renomovaného ruského choreografa Ilji Averbucha bude v Ostravě a Bratislavě konat 6. a 7. listopadu. Představí se v ní 8 olympijských vítězů, v čele s jednou z největších osobností světového krasobruslení Alexejem Jagudinem. V září seznam hvězd doplnila vůbec první ruská olympijská vítězka v krasobruslení Adelina Sotnikovová, která triumfovala v Soči 2014 a zlatý taneční pár ze Soči a stříbrný ze ZOH v Pchjongčchangu Jekaterina Bobrovová s Dmitrijem Solovjevem.

Celou tiskovou zprávu naleznete zde - ZDE

Vstupenky pro vozíčkáře a doprovod objednávejte na rezervace@ticketportal.cz (s kopii oskenovaného ztp průkazu v příloze).

Představení odehrávající se na slovensku naleznete zde...

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

FIRE ON ICE

Fire on Ice nabitá hvězdami, které vzdají poctu kariéře česko-slovenské krasobruslařské legendy

Vážné zdravotní problémy Jozefa Sabovčíka zmařily jeho účast na show

 

SALT LAKE CITY/OSTRAVA/ BRATISLAVA (29. října 2019) – Osm dní před začátkem krasobruslařské show Fire on Ice přišla ze zámoří nepříjemná zpráva. Olympijský medailista a slovenská legenda Jozef Sabovčík se show, která je poctou jeho dlouholeté kariéře, nemůže zúčastnit. Přílet ze Salt Lake City mu znemožnily vážné zdravotní problémy.

Říkám to s nesmírně těžkým srdcem. Situace se zhoršila natolik, že bohužel, 31. října musím podstoupit operaci. Čtyři dny po tomto zákroku není možné, abych zvládl cestu přes oceán. Fire on Ice se musí konat beze mě,“ prohlásil Jozef Sabovčík. Rodák z Bratislavy začal bojovat se zdravotními komplikacemi na jaře. „Začala mi trnout levá noha a prsty tolik, že jsem je vůbec necítil. Důvodem byla plotýnka, ze které mi v červenci kus odstranili. Lékař mi doporučil zákrok, abychom předešli trvalejšímu poškození reflexů v noze. Rekonvalescence bohužel nebyla bez problémů, měl jsem bolesti. Prý je to při hojení po tomto zákroku relativně běžné. Situace se ale po čase začala zhoršovat. Všelijak jsem se snažil svůj stav stabilizovat natolik, abych mohl na Slovensko a do Čech přiletět. Podstoupil jsem různé kúry a injekce, nic však nepomáhalo,“ vysvětlil první muž, který v soutěži skočil čtverný skok a celý svět ho zná jménem Jumping Joe. „Do poslední chvíle jsem věřil, že to vyjde.

 

Sabovčík absolvoval v Salt Lake City několik vyšetření, na základě kterých padl verdikt, že operace je neodkladná. „Show bude ale určitě fantastická, protože jsou tam největší hvězdy světového ledu. Máme i naše talenty – Eliška Březinová, Michal Březina, Tomáš Verner, takže se máte na co těšit. Mě je jen líto to, že jsme se všichni i s rodinou těšili na Slovensko a na Čechy, protože tam stále rádi jezdíme a kromě toho jsme měli pro vás připravené něco extra speciální na ledě i s celou mou rodinou. Ale doufám, že v blízké budoucnosti nastane nějaká příležitost, kdy to pro vás budu moct předvést, abychom udělali symbolickou tečku za mou amatérskou i profesionální kariérou,“ vzkázal Sabovčík.

Věří, že fanoušci show nabité hvězdami zachovají přízeň i navzdory tomu, že se jí on osobně nemůže zúčastnit. „Budu na vás myslet, držte mi palce a snad se uvidíme co nejdřív.“

Show Fire on Ice, která je poctou kariéře Jozefa Sabovčíka, se pod vedením renomovaného ruského choreografa Ilji Averbucha bude v Ostravě a Bratislavě konat 6. a 7. listopadu. Představí se v ní 8 olympijských vítězů, v čele s jednou z největších osobností světového krasobruslení Alexejem Jagudinem. V září seznam hvězd doplnila vůbec první ruská olympijská vítězka v krasobruslení Adelina Sotnikovová, která triumfovala v Soči 2014 a zlatý taneční pár ze Soči a stříbrný ze ZOH v Pchjongčchangu Jekaterina Bobrovová s Dmitrijem Solovjevem.

V originálním programu, který bude i hudebními motivy věnovaný kariéře Jozefa Sabovčíka, budou moct diváci obdivovat i další olympijské vítěze, sportovní dvojici Tatianu Totmianinovou a Maxima Marinina, olympijského šampióna v párech Romana Kostomarova nebo mistry světa Mariu Petrovovou s Alexejem Tichonovem,jakož i výkony světových akrobatických hvězd Vladimíra Besedina a Alexeja Poliščuka nebo nejlepší české a slovenské krasobruslaře a krasobruslařky – mistra Evropy Tomáše Vernera, který bude i jedním z moderátorů show, Michala Březinu, Elišku Březinovou, Lukáše Václavíka či sourozence Olgu a Jozefa Beständigovi.


Top