Detail info
Close

FEŠÁCI V OBÝVÁKU - Vánoční koncert / LIVE STREAM

FEŠÁCI V OBÝVÁKU - Vánoční koncert / LIVE STREAM

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FEŠÁCI V OBÝVÁKU - VÁNOČNÍ KONCERT
virtuální online koncert - LIVE STREAM

ŽIVÝ PŘENOS OD FEŠÁKŮ DO VAŠEHO OBÝVÁKU
Jediné vánoční představení Fešáků v tomto roce živě přenášené do vašich domovů

Vážení příznivci skupiny Fešáci, na základě všech vládních nařízení a současné situace v naší zemi, by se letos poprvé od roku 1974 neuskutečnilo naše Vámi velmi oblíbené vánoční tour.
Chceme ale přeci jenom udělat radost všem našim fanouškům a uspořádat jedno unikátní představení, na které se budete moci podívat ve Vašich televizích, počítačích, noteboocích, mobilních telefonech nebo tabletech.
My jako kapela, budeme hrát v kulturním domě v Ústí nad Labem, bohužel bez diváků. Budou nás ale snímat kamery, které zabezpečí přenos do vašich obýváků nebo chalup. Žijeme v moderní době a chceme tyto technologické možnosti také alespoň jednou využít, aby se náš koncert dostal v předvánoční čas do všech Vašich domácností.
Chceme s kapelou během koncertu vytvořit opravdu pohodovou předvánoční domácí atmosféru a náladu. Zahrajeme Vám to nejlepší, co máme za mnoho let v repertoáru a samozřejmě i vánoční písně a koledy.
Koncert bude uvádět moderátor a dramaturg Country radia Pavel "Bezi" Bezouška.
Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás v online prostoru!
Vaši Fešáci

Vstupenky k dispozici online na ticketportal.cz - HOMEtickets
a nebo na prodejních místech Ticketportal.cz
Na zakoupené vstupence naleznete kód, který Vám umožní koncert sledovat online na https://www.ticketportal.cz/video 22.12.2020 od 20:00.

Kód lze použít i opakovaně, v daný okamžik ale vždy jen z jednoho zařízení.

Požadavky na připojení k internetu jsou minimální. Stream lze při nižším rozlišení sledovat i při rychlosti připojení 0,5 Mbps (= 0,0625 MB/s), pro plnou kvalitu doporučeno 5-10 Mbps (= 0,625 MB/s-1,25 MB/s) a více.

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top