Extreme Freestylers

Extreme Freestylers

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Extreme Freestylers tour je největší sportovní, hudební a zábavní akce svého druhu!

Přivážející to nejlepší z nejlepšího ze světa akčních sportů, tvrdého rocku a živého DJingu do Evropy. Extreme Freestylers jsou skvělou příležitostí k vidění nejlepších triků ve spojení s adrenalinem a extrémní zábavou.

Každá zastávka tour je úžasnou pětihodinovou podívanou živé zábavy, zahrnující žhavé kapely, které nedají vašim ušním bubínkům odpočinout; show Extreme Freestyle motokrosu, která vám představí ty největší hvězdy tohoto extrémního sportu; BMX jezdce a budete také mezi prvními svědky neuvěřitelných kousků Harley Davidson týmu v evropě.

Nezmeškejte Backflip na čtyřkolce, Harley Davidsonu, sněžném skůtru nebo dvojitý Backflip na minibiku a BMX!

Zažijte jedinečného Kaina Saula – jediného, kdo zvládne Backflip na XR1200 Harley Davidsonu a legendu Setha Enslowa - skákajícího na Harley Davidson Road Kingu dál než si kdokoliv dokázal představit.

Nepřijdete ani o vždy žhavé Freestylers tanečnice a zvuk, světla a pyrotechnickou show, ze které vám budou stát vlasy na hlavě. Po hlavní show následuje také Extreme Freestylers After-Party s těmi nejlepšími DJs na planetě, které vás přimějí pařit jako skutečné rockové hvězdy dlouho do noci, a to společně se všemi hvězdami naší Extreme Freestylers tour.

Na mapě

Top