Extreme Freestylers

Extreme Freestylers

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Extreme Freestylers tour je největší sportovní, hudební a zábavní akce svého druhu!

Přivážející to nejlepší z nejlepšího ze světa akčních sportů, tvrdého rocku a živého DJingu do Evropy. Extreme Freestylers jsou skvělou příležitostí k vidění nejlepších triků ve spojení s adrenalinem a extrémní zábavou.

Každá zastávka tour je úžasnou pětihodinovou podívanou živé zábavy, zahrnující žhavé kapely, které nedají vašim ušním bubínkům odpočinout; show Extreme Freestyle motokrosu, která vám představí ty největší hvězdy tohoto extrémního sportu; BMX jezdce a budete také mezi prvními svědky neuvěřitelných kousků Harley Davidson týmu v evropě.

Nezmeškejte Backflip na čtyřkolce, Harley Davidsonu, sněžném skůtru nebo dvojitý Backflip na minibiku a BMX!

Zažijte jedinečného Kaina Saula – jediného, kdo zvládne Backflip na XR1200 Harley Davidsonu a legendu Setha Enslowa - skákajícího na Harley Davidson Road Kingu dál než si kdokoliv dokázal představit.

Nepřijdete ani o vždy žhavé Freestylers tanečnice a zvuk, světla a pyrotechnickou show, ze které vám budou stát vlasy na hlavě. Po hlavní show následuje také Extreme Freestylers After-Party s těmi nejlepšími DJs na planetě, které vás přimějí pařit jako skutečné rockové hvězdy dlouho do noci, a to společně se všemi hvězdami naší Extreme Freestylers tour.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top