EVERGREEN TOUR 2016

EVERGREEN TOUR 2016

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

EVERGREEN TOUR PLNÉ HITŮ A HVĚZD OPĚT STARTUJE!
Se svými největšími hity vystoupí Eva Pilarová, Josef Zíma, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská, Karel Kahovec, Rangers Band, Patrola Šlapeto. Sólisty doprovodí Evergreen band a Orchestr divadla Semafor.

Již prvních 8 koncertů nenechalo nikoho na pochybách, že jde o turné, plné hitů. Všude po závěrečné písničce Nebe na zemi, odměnili diváci umělce ovacemi ve stoji!
"Bylo to jak z jiného světa. Jména a tváře, z nichž většinu člověk zná jen ze starých časopisů, ale písničky, které má až na pár výjimek usazené někde hluboko v povědomí... Protagonisté turné, tedy hlavní zpěváci, které doprovázel základní orchestr, případně jejich vlastní kapely, spočítali, že je jim dohromady neuvěřitelných 537 let. Všichni tu větší, tu menší měrou psali dějiny české populární hudby 50. až 70. let, někteří dokonce stihli ještě její před-rock’n’rollové, tedy swingem odkojené období. Není divu, že jejich společný koncert byl chvílemi dojemný. Hrozící trapnost ale prakticky všichni s přehledem překryli šarmem, vtipem a vitalitou." Ondřej Bezr (MF Dnes, iDnes)
Na dubnovém koncertu v pražské Lucerně se představí nejsilnější sestava včetně legendy české písničky, Jiřího Suchého. Tento koncert bude vlastně derniérou, je posledním v tomto složení. Další koncerty turné proběhnou již v jiném obsazení.

POZOR! PRÁVĚ TEĎ SPECIÁLNÍ AKCE 1+1zdarma!
Ke každé zakoupené vstupence nyní obdržíte automaticky druhou ZDARMA!
Na prodejních místech Ticketportal i on-line na ticketportal.cz!


Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line - HOMEtickets!!
Další info:
bezbariérový přístup NE, ztížený přístup po schodišti, slevy NETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

Top