ESKIMO CALLBOY

ESKIMO CALLBOY

Datum: 28. dubna 2022
Místo: ROXY
Adresa: Dlouhá 33, Praha

Vstupenky

čtvrtek
28
dub. 2022
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
ESKIMO CALLBOY
PŘESUN Z 25.1.2022, NOVĚ 28.4.2022 OD 20:00
ROXY

Praha

Informace o akci

Německá metalcore kapela ESKIMO CALLBOY posouvá své HYPA HYPA EUROPEAN TOUR 2022 na jaro! 

ESKIMO CALLBOY posouvají své plánované turné pojmenované po hymně „Hypa Hypa“, s neuvěřitelnými 18 miliony shlédnutí na Youtube! Tito veselí hoši měli na turné vyrazit hned z kraje roku, ale bohužel virová nálož v Evropě ještě stále doutná, a tak se celé turné posunulo o pár měsíců, na jaro 2022.  

Nový termín pro PRAHU je 28.4.2022 a pozor, mění se i místo konání koncertu! Nově je to klub ROXY!

 ESKIMO CALLBOY se svými hity „Hypa Hypa“, „We Got The Moves“ a nyní aktuálním songem „Pump It“ bodují. A když už se tak daří a turné se posunulo, co s najednou s volným časem? Což takhle si odskočit vyhrát Eurovizi? Z Eurovize se nám před nějakým časem vyloupla monstra LORDI a nyní má tato roztančená metal-core banda s malinko perverzní image a s brutálním feelingem 80´diskoték velkou šanci vyhrát. ESKIMO CALLBOY, to je vynikající hard-core s velkým nadhledem.

 Vy všichni, které tato lehká úchylárna také tak chytila, držte klukům v Eurovizi pěsti a své vstupenky na pražský koncert pečlivě uschovejte, budou platit i na nový termín koncertu 28.4.2022 do klubu Roxy.

 O tom, že bude nakonec vyprodáno snad ani není pochyb, navíc, když v té době budou třeba už i slavnými vítězi Eurovize…

 Takže, nic hrozného se neděje, jen ESKIMO CALLBOY dojedou do PRAHY, Kubu Roxy až 28.4.2022! Aspoň nebude tolik sněhu na cestách…😊Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ESKIMO CALLBOY

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: ESKIMO CALLBOY, 25.1.2022, PRAHA

ZMĚNA:

Koncert skupiny ESKIMO CALLBOY se v plánovaném termínu 25.1.2022 od 20:00 a v místě Meet Factory, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín 28.4.2022. Akce má rovněž nové místo konání, koncert se uskuteční v místě: ROXY ((Dlouhá 33, 11000, Staré Město-Praha). Čas začátku koncertu zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín a není potřeba je vyměňovat.
Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 


Top