ERIC MARTIN

ERIC MARTIN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Majitel jednoho z největších hlasů a charisma ve světě rockové hudby - Eric Martin, míří do na jediný koncert České Republiky.  Zahraje a zazpívá v ostravském klubu Garage a to 30.ledna 2020.

Eric Martin se svými domovskými Mr.Big dokázal prodat více než 7 miliónů nosičů.

Jeho hity “Just take my heart”, “To be with you” anebo cover písně “Wild world”, zná snad každý.

Eric Martin má na svém kontě řadu vynikajících sólových nahrávek, z nichž poslední “Mr. Rock vocalist" byla vydána v roce 2012.

V posledních letech můžeme Erica Martina také slýchat na nahrávkách a vidět při koncertování s metalovou operou Avantasia, v rámci které patří k největším oporám projektu. Zpívá na albech “The mystery of time” (2013),”Ghostlights” (2016) a také letošní “Moonglow”.

Ve čtvrtek 30.ledna budeme mít šanci vidět Erica Martina tak jak jej můžeme vidět jen zřídkakdy, jen s akustickou kytarou a mikrofonem za doprovodu spoluhráče na kytaru a perkuse.  Je více než jisté, že uslyšíme největší hity nejen od Mr. Big a jeho sólové kariéry, ale také jiné klasické rockové pecky.

Upozorňujeme, že kapacita koncertního sálu je striktně omezena. Zajistěte si vstupenky včas a setkáte se s Ericem Matinem doslova tváří v tvář.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ERIC MARTIN
picture ERIC MARTIN
picture ERIC MARTIN
picture ERIC MARTIN
Top