ERIC NAM

ERIC NAM

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vzhledem k přetrvávající nejistotě ohledně situace kolem COVID-19 v Evropě se Eric Nam rozhodl přesunout své tour na léto tohoto roku. Koncert se bude konat v novém termínu dne 16. 6. 2022 v pražském Meet Factory. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

---

LINE-UP:
VIP EARLY ENTRY: 18:30
DOORS: 19:00
RHYS LEWIS: 20:00
ERIC NAM: 21:00

ERIC NAM: THERE AND BACK AGAIN WORLD TOUR 2022

 Nadaný zpěvák a skladatel Eric Nam se vrací do Prahy se svojí “ There and Back Again World Tour“!

Special Guest: Rhys Lewis

Eric Nam, který se pohybuje na hudební scéně od roku 2012, stihl vydat již několik EP, singlů a v roce 2019 i své první plnohodnotné album „Before We Begin“. Jeho právě oznámené „There and Back Again World Tour“ má 46 zastávek a mezi nimi nezapomněl ani tentokrát na Prahu, kam přijede představit svoji tvorbu 1. 4. 2022 do pražského MeetFactory. Znovu si tak energií nabitou show podmaní početnou fanouškovskou základnu z České republiky.

Před svým světovým turné 2022 Eric říká: "Jsem neuvěřitelně nadšený, že se můžu vrátit na cesty a dělat to, co miluji nejvíc, tedy vystupovat na pódiu a setkávat se s fanoušky. Poprvé se ke mně připojí živá kapela, znovu se spojím se svými neuvěřitelnými tanečníky / crew a budu hrát zbrusu nové album. Nemůžu se dočkat, až vás všechny uvidím a uspořádám nezapomenutelné turné."

Minulý týden se Nam vrátil se svým novým singlem "I Don't Know You Anymore". Skladba, kterou produkoval jeho častý spolupracovník a na cenu GRAMMY nominovaný Rabitt, je prvním singlem z Namova očekávaného nového alba „There And Back Again“.

Eric Nam je všestranný korejsko-americký zpěvák, skladatel, bavič a televizní osobnost. Je jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších osobností v Asii a byl jmenován Mužem roku časopisu GQ Korea a časopisem Forbes 30 pod 30 v Asii. Je jedním z nejrozsáhleji koncertujících asijských sólových interpretů na světě a je také spoluzakladatelem a kreativním ředitelem studia DIVE.

VIP vstupenka zahrnuje:
jednu vstupenku GA
Early Entry vstup (přednostní vpuštění)
Meet & Greet foto s Ericem (skupina pěti osob)
Jeden exkluzivní podepsaný merch

Time Schedule:
6:30pm - VIP tickets let in
7:00pm - GA tickets let in
8:00pm-8:30pm - support TBC
8:45pm-10:00pm - Eric Nam
10:15pm-11:00pm - VIP M&G session

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ERIC NAM – 16. 6. 2022 Praha, Meet Factory – KONCERT ZRUŠEN

Vážení návštěvníci dnešního vystoupení zpěváka Erica Nam v Meet Factory v Praze.

Bohužel ze zdravotních důvodů nemůže Eric Nam dnes večer vystoupit.

Z těchto důvodů jsme nuceni koncert zrušit bez náhradního termínu.

 

Vyjádření Erica:

Drahý český Nam národe!

Bohužel jsem byl z důvodu ztráty hlasu instruován mým týmem a lékaři, abych na dnešní show nevystupoval. Chtěl jsem to dotáhnout do konce, ale dnešní vystoupení by mohlo způsobit trvalé poškození mého hlasu. Od včerejška mám nařízený hlasový klid a doufám, že se mi podaří zvládnout zbývající termíny turné.

Vím, že mnoho z vás na tento den čekalo, a je mi moc líto, že vás všechny zklamu. Není to snadné rozhodnutí, ale opravdu si vážím vašeho pochopení a omlouvám se za všechny nepříjemnosti, které to způsobí. Doufám, že vám to budu moci v budoucnu vynahradit.

Náhrada za všechny vstupenky bude provedena tam, kde jste si je zakoupili.

Ještě jednou vám děkuji a mám vás všechny moc rád.

 

Vstupenky zaplacené online budou v plné výši refundovány automaticky na účet, z kterého proběhla platba.

Peníze za vstupenky zakoupené v kamenných prodejnách, Vám budou vráceny v místě jejich zakoupení.

Vrácení vstupného bude zahájeno 17. 6. 2022.

 

Kompletní informace k vrácení vstupného:

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Tým Live Nation & Ticketportal

 


Top