Dějiny kontra Spejbl, Divadlo S+H

DejVícePraze - sousedský letní festival
Dějiny kontra Spejbl, Divadlo S+H

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ZMĚNA PROGRAMU: Pro velký úspěch představení SPEJBL VERSUS DRÁCULA festival zařazuje NA PÁTEK 13. SRPNA 2021 tento titul namísto původně avizovaného představení DĚJINY KONTRA SPEJBL.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, lze je využít na datum, na které byly zakoupeny nebo na představení Dějiny kontra Spejbl ve středu 1. ZÁŘÍ 2021 od 20:00.

Pokud Vám změna titulu nebo náhradní termín nevyhovují, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 15. SRPNA 2021.
Vracení vstupného:
Vstupenky zakoupené na internetu - HOMEtickets: prostřednictvím refundačního formuláře
Vstupenky zakoupené na prodejním místě: vstupné vrátí totožné prodejní místo oproti odevzdání nepoužité vstupenky.
Team Ticketportal.cz

DejVícePraze - sousedský letní festival / program na ticketportal.cz

Dějiny kontra Spejbl

Hra pro dospělé diváky (12+)

Prostřednictvím Spejbla a Hurvínka, díky jejich humoru a typickému vidění světa, se seznámíme se skvělými objevy, které vznikly se záměrem ulehčit lidem život, nakonec však byly proti nim zneužity. Otec Spejbl chce přesvědčit skeptického syna o smyslu a vyšším poslání dějinných událostí. Snaží se poukázat na lepší stránku lidstva - má však mocného "protivníka" - dějiny.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!!
Další info:

každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i on-line, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, s dopomocí

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top