Dějiny kontra Spejbl, Divadlo S+H

DejVícePraze - sousedský letní festival
Dějiny kontra Spejbl, Divadlo S+H

Datum: 13. srpna - 1. září 2021
Místo: Zahrada hotelu International
Adresa: vstup z ulice Čínská, Praha 6-Dejvice

Vstupenky

pátek
13
srp. 2021
20:00
Dějiny kontra Spejbl, Divadlo S+H
středa
1
zář. 2021
20:00
Dějiny kontra Spejbl, Divadlo S+H

Informace o akci

DejVícePraze - sousedský letní festival / program na ticketportal.cz

Dějiny kontra Spejbl
Hra pro dospěké diváky (12+)

Prostřednictvím Spejbla a Hurvínka, díky jejich humoru a typickému vidění světa, se seznámíme se skvělými objevy, které vznikly se záměrem ulehčit lidem život, nakonec však byly proti nim zneužity. Otec Spejbl chce přesvědčit skeptického syna o smyslu a vyšším poslání dějinných událostí. Snaží se poukázat na lepší stránku lidstva - má však mocného "protivníka" - dějiny.
Když jsme se nedávno ohlíželi za devadesátiletou profesionální činností divadla, rozhodli jsme se uvádět představení, která díky své nadčasovosti mají stále co sdělit i dnes. Hra "Dějiny kontra Spejbl" byla poprvé uvedena v roce 1932 pod názvem "Spejbl contra dějiny". Skupovu cenu ze IV. Skupovy Plzně získalo nastudování z roku 1970, uvedené pod titulem "Dějiny kontra Spejbl". Konečné úpravy textu se tehdy ujal Miloš Kirschner. Kvůli zásahu cenzury však byla hra krátce po svém uvedení zakázána.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, s dopomocí

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top