Dárková poukázka Ticketportal 2022

Dárková poukázka Ticketportal 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VHODNÝ DÁREK! K SVÁTKU, NAROZENINÁM, VÝROČÍ NEBO PROSTĚ JEN TAK

S touto dárkovou poukázkou se nikdy nespletete a vždy se trefíte do nálady a vkusu obdarovaného. Nemusíte si lámat hlavu s tím, který muzikál, divadlo, koncert nebo třeba sportovní zápas udělá radost Vašim blízkým, konkrétní vstupenku si nakonec vybere obdarovaný sám.

DÁRKOVÁ POUKÁZKA SÍTĚ TICKETPORTAL.CZ umožňuje odběr libovolného počtu vstupenek do divadel, na muzikály, koncerty, sport a všechny další akce z aktuální nabídky www.ticketportal.cz.

Jednotlivé hodnoty poukázek: 200,- Kč; 400,- Kč; 600,- Kč; 800,- Kč; 1000,- Kč
Platnost poukázky: 1. 1. 2022 - 31. 12. 2022

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Přesáhne-li cena hodnotu poukázky, lze nákup doplatit hotovostí. Nominální hodnota musí být vyčerpána celá, eventuální rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vyměnit za hotovost.

Uplatnění dárkové poukázky je možné jak online po zadání jedinečného kódu, jenž je součástí každé poukázky tak i na na všech prodejních místech ticketportal.cz. Seznam našich prodejních míst naleznete ZDE.

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top