Dvořákovo Trio

Dvořákovo Trio

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Dvořákovo trio
U příležitosti 30. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov jsme dvěma koncerty vzdali hold Antonínu Dvořákovi, který by loni oslavil své 180 narozeniny.
V poctě tomuto světově nejhranějšímu českému skladateli vůbec budeme pokračovat i v roce 2022. Jeho tvorbě se věnuje etablované Dvořákovo trio, které spojuje tři skvělé sólisty, a to violoncellistu Tomáše Jamníka, houslistu Jana Fišera a klavíristu Ivo Kahánka. Ten byl hvězdou závěrečného večera 29. ročníku festivalu, kdy jej doprovodila Česká filharmonie. Ve stejném roce na festivalu účinkoval i Jan Fišer, a to jako součást Bennewitzova kvarteta.
Všichni tři umělci patří ke světové špičce. Jako trio spolu hrají od roku 2004, kdy byli ještě studenty pražské HAMU. Ze studentů se stali brilantní hráči a jako celek jsou respektovaným komorním souborem, který se setkává s výbornými ohlasy nejen publika, ale i českých a zahraničních kritiků.

Dvořákovo trio
(Jan Fišer housle, Tomáš Jamník violoncello, Ivo Kahánek klavír)

Délka koncertu 80 minut + přestávka

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.cz a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!!

Slevy:
Děti mladší než 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na sedadlo │ 20% STUDENT < 27 │ 20% SENIOR 65+
slevu zvolte v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu do místa konání
Slevy na heslo:
20% KOOPERATIVA
PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV

Další info:
bezbariérový přístup ANO, pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady

Vstupné zahrnuje městskou daň ve výši 10%.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top