DORO (GER)

DORO (GER)

Datum: 23. listopadu 2021
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábř. 5497, Zlín

Vstupenky

úterý
23
lis. 2021
20:00
DORO (GER)

Informace o akci

Metalová diva DORO PESCH zavítá v rámci svého Evropského turné 2021 do ZLÍNA!

Dorothee Pesch, neboli zkráceně DORO, je jednou z nejžhavějších žen ve světě heavy metalu. Tato pouze 1,54m vysoká dáma inspiruje svým jedinečným charismatem, silným hlasem a nevyčerpatelnou energií metalový svět už od 80´let. DORO vstoupila na, do té doby skoro čistě, mužskou hudební scénu a velmi rychle dala najevo, že metal umí stejně dobře, jako její mužští kolegové. Po rozpadu své původní kapely WARLOCK se dokázala prosadit i jako sólová umělkyně a neúnavně produkuje jedno album za druhým. Dnes již kultovní status „metalová královna“ k ní nesporně patří. DORO je ohromující. Ve svém těsném koženém oblečku, dechberoucím hlasem a chytlavými, energickými písněmi podává pravidelně dokonalé výkony.

Nyní DORO oznámila další své Evropské turné, v rámci něhož se zastaví také v ČR, ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café! Bude to na podzim 2021, přesně 23. 11. 2021!

„Máme v kufru skvělé album, skvělý tým a věrné fanoušky, kteří nás milují stejně jako my milujeme je. Není nic lepšího, než jet na turné s kapelou a každou noc rozdovádět jiné město!“, vysvětluje DORO, vždy věrná heslu svého aktuálního alba „Forever Warriors - Forever United“.

Příští podzim bude narvaný parádními koncerty! Nenechte si ujít ani tento, dlouho chystaný a očekávaný koncert pravé metalové královny DORO, ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, 23. 11. 2021!

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top