DIVOKÉ KOČKY travesti show

DIVOKÉ KOČKY travesti show

Datum: 19. října 2023
Místo: Dělnický dům
Adresa: Žižkova 1696/15, Jihlava

Vstupenky

čtvrtek
19
říj. 2023
19:00
DIVOKÉ KOČKY travesti show
Dělnický dům

Jihlava

Informace o akci

TRAVESTI DIVOKÉ KOČKY
Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy má tři členy - Martina, Marka, Jindru pod uměleckými jmény to jsou slečna Paloma, Miriam a Sindy. Sami si vytváří svůj zábavný program 2x do roka včetně písniček, scének, návrhy kostýmů již 17 let od svého založení.
Jezdí po celé České republice, na Slovensko, Polsko a již 8 let jezdí vystupovat s cestovní kanceláři Valaška z Valašského Meziřičí do Chorvatska na MAKARSKOU na tradiční otvírání a zavírání moře.
Při svých celovečerních představeních vytváří vždy nezapomenutelnou atmosféru plnou legračních scének, skečů, situačního humoru a hlavně smíchu.
Skupinu Divoké kočky můžete sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram pod názvem Travesti Divoké kočky.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
sleva pro držitele průkazu ZTP/P - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DIVOKÉ KOČKY travesti show
picture DIVOKÉ KOČKY travesti show

Na mapě

Top