DEATHSTARS

DEATHSTARS

Datum: 29. září 2021
Místo: MeetFactory
Adresa: Ke Sklárně 3213/15, Praha 5-Smíchov

Vstupenky

středa
29
zář. 2021
20:00
DEATHSTARS
MeetFactory

Praha

Informace o akci

DEATHSTARS oznamují přesun svého plánovaného Evropského turné na podzim 2021!

Covid-19 úřaduje dál a gumuje z letošních kalendářů další velmi očekávané turné! Švédská industrial metalová kapela DEATHSTARS přesouvá své Evropské turné až na podzim 2021! Původně plánovaný koncert pro PRAHU, MeetFactory (28. 9. 2020) se posouvá téměř přesně o rok!

Nový termín koncertu je potvrzen! Bude to 29. 9. 2021, PRAHA, MeetFactory zůstává!

DEATHSTARS, kteří se na delší dobu vytratili z metalového dění, se v loňském roce pochlubili návratem kytaristy Cat Casina a svou cestu zpátky do povědomí fanoušků započali svými nezapomenutelnými show na festivalech jako Wacken, Graspop či náš, Masters of Rock! O tom, že se jim to povedlo není pochyb! Smrtící glam rocková senzace zvaná DEATHSTARS je zpět! Vrací se po dlouhých čtyřech letech a už se nemůže dočkat, až vás znovu zasáhne svými zbrusu novými kousky! Kapela ladí poslední detaily svého nového alba, následníka zatím poslední desky „The Perfect Cult“ (2014), který by se měl vyklubat na svět již co nevidět! Kapela svůj návrat komentuje: "Jsme zpět! Po čtyřech letech dobíjení energie, s Cat Casinem zpátky v kapele a s maniakálním Nitrem na bicí, vám předvedeme jedno velké peklo! Seznamte se se znovuzrozenými DEATHSTARS!“!

Nezbývá, než si přepsat další datum v už dost seškrtaném koncertním diáři a těšit se na DEATHSTARS plné sil a touhy ukázat vám, že ještě rozhodně neřekli své poslední slovo! DEATHSTARS a jejich ďábelská show, v PRAZE, MeetFactory – 29. 9. 2021! Tak se držte a doražte!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top