DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ

NYMBURSKÉ ŠAPITÓ - KONCERTNÍ TURNÉ 2022
DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ

Datum: 27. srpna - 16. října 2022
Místo:

Vstupenky

sobota
27
srp. 2022
19:30

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ
Neděle
4
zář. 2022
19:30

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ
středa
5
říj. 2022
19:30

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ
Neděle
16
říj. 2022
19:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ

Informace o akci

DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ
V roce 2020 oslavil Dalibor Janda 40 let na profi scéně koncertním turné v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku, které se však díky covidovým opatřením protáhlo až do letošního roku.
Je to neuvěřitelné, ale zpěvák , skladatel a hitmaker Dalibor Janda nás svým nezaměnitelným hlasem provází už 40 respektive letos 42 let. Dalibor jede stále dál, megahity z dílny skladatele a zpěváka Dalibora Jandy jsou nabroušeny k předvedení v sérii dalších koncertů i v roce 2022 v Čechách, na Moravě i na Slovensku. Zpěváka doprovodí už jeho takřka kultovní kapela Prototyp, exkluzivním hostem bude Jiřina Anna Jandová.
Tak přijďte spolu s Daliborem na koncerty v rámci TOUR 40 LET NA PROFI SCÉNĚ a vždy zažijete výjimečný večer.
Říká se, že muži nestárnou. Dalibor Janda a jeho písničky to dokazují.
Sledujte oficiální facebookový profil Dalibora Jandy a webové stránky www.daliborjanda.cz

Pro nejširší veřejnost to byla bomba. Přišel a zvítězil.
Odkudsi se objevil kluk s dlouhými vlasy a strništěm vousů a jeho chraplavý hlas pobuřoval oficiální média a staromilce. Jeho, jak tehdy říkali, "nesocialistický" hlas vyrážel kopřivku na obličeji papalášům všeho druhu, přicházely zákazy, rafinované aféry, jak ho eliminovat ze všech možných žebříčků.
Ale kameny ze skály jménem Dalibor Janda už se valily. Přes všechny zábrany přišly první Zlaté desky (tehdy se udílely za 200 tisíc prodaných nosičů, Dalibor jich prodal téměř dvakrát více), dvě Platinové desky (za dva miliony prodaných nosičů), ocenění na festivalech a třikrát za sebou Zlatý slavík!
Jediný zpěvák, který čtyřikrát porazil Karla Gotta.

Kameny se převalily z nejprudšího srázu, ale největší hity zůstaly: Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Jen ty samotná, Oheň, voda ,vítr, Padá hvězda, Všechno na Mars… stovky písniček, které spolu s těmi novými rozezpívávají dodnes nabité sály. Celkem přes dva miliony prodaných nosičů! Před rokem oslavil svůj jubilejní čtyřtisícípětistý koncert.

Dalibor Janda sleduje v klidu dění na české hudební scéně a je její nedílnou součástí, aniž by se musel zviditelňovat v bulváru a za každou cenu se prosazovat jakýmikoliv nestandardními způsoby. Patří do špičky české hudební scény a jeho publikum mu zůstalo nejen věrné, ale pod pódii pravidelně stávají i fanynky a fanoušci ve věku Daliborovy také zpívající dcery Jiřiny Anny Jandové.
Trpělivá a pečlivá práce na nových projektech je dokladem toho, že když se k talentu přidá pořádná dávka profesionality, odezva vždycky přijde.
napsal: Jan Krůta, kamarád a textař téměř stovky Daliborových hitů

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
sleva "50% ZTP/P" pro držitele průkazu ZTP/P - žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO - Sedadla před pódiem / zvláštní sektor pro vozíčkáře NE

Po odehrání 30 minut produkce není nárok na vrácení vstupného. Při silném větru, na základě vyhlášky může být produkce zrušena. Změna programu vyhrazena.

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ
picture DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: DALIBOR JANDA V ŠAPITÓ, VÍCE TERMÍNŮ

ZRUŠENO:

Ze zdravotních důvodů se koncerty DALIBORA JANDY V ŠAPITÓ v níže uvedených termínech neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

 

27.08.2022- ZNOJMO
04.09.2022- JIHLAVA
21.09.2022- ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.09.2022- PÍSEK
05.10.2022- PLZEŇ
16.10.2022- BEROUN

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Doporučené

Top