Detail info
Close

Cirk La Putyka: BOOM vol. 2

CIRKUZKUS 2023
Cirk La Putyka: BOOM vol. 2

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Generace Z. Head down generace. Young blood. Jaké mají hodnoty a sny? Žijí opravdu izolovaně s mobilními telefony v rukou a sluchátky v uších? Prostřednictvím vrcholného cirkusu vám poví svůj příběh. Budou hrát o svobodě a o všem, co se nás dotýká a co máme společného. Pojďte za(žít) ten neskutečný příval energie mladé generace, kterou spojily válka a cirkus.
Na jevišti se setkají umělci z Cirku La Putyka a kyjevské cirkusové a divadelní akademie. Uvidíte strhující párovou akrobacii, cyr wheel, šály, kruhy, čínskou tyč, žonglování a také klauny, break dance, street dance nebo současný tanec. To vše za doprovodu uhrančivé živé elektronické hudby. Prostřednictvím cirkusového umění vám nabídnou svůj pohled na život, který se může stát inspirací pro nás všechny.
Světová premiéra sklidila v srpnu 2022 nadšené ohlasy diváků i médií na Fringe festivalu v Edinburghu. 

„Upřímné a velmi osobní představení.” - The List
„Výjimečná ukázka tance, akrobacie a cirkusových dovedností v doprovodu mrazivé hudby, která ohromí celou rodinu.” - Deadline News
„Strhující cirkus, který oslavuje věci, které máme společné.”  - The Wee Review
„Inscenace odhaluje krásu zrozenou z válečné zkázy.” - The National
Hlavním motivem scénografie je obraz od Jasona Craigheada „Distance to Love“. Dále jsou použita díla od Scotta Cawthona, Floriana Pichona, Iana Moorea, Mirka Kamana a Fritze Freunda. 

Vznik představení podpořila Nadace PPF. Olomoucké uvedení organizačně zajišťuje Divadlo na cucky – v rámci festivalu Cirkuzkus 2023. 

trailer: https://vimeo.com/775720234

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top