Chris BAY sólo

Chris BAY sólo

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Chris BAY se se svým sólo projektem objeví v prosinci v PRAZE! Zahajujeme prodej vstupenek!

Chris BAY – PRAHA, klub 007 Strahov – 2.12.2022

Chris BAY je miláčkem českého rock-metalového publika. Dokazuje to pokaždé, když se zde na nějaké akci objeví. Ať už se svojí happy-metalovou kapelou FREEDOM CALL, nebo jako sólo umělec, jen se svou kytarou, svým charismatem a svým uměním dobývat srdce. Chris si svým přátelským přístupem k fanouškům a svojí příjemnou muzikou dokáže získat zástupy fanoušků ihned, co nastoupí na pódium a je jedno, je-li to na velkém festivalu, nebo na malém klubovém vystoupení.

Jednu takovou menší klubovku si Chris střihne i u nás, den před tím, než stane na velkém pódiu festivalu ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2022 ve ZLÍNĚ. Bude to v klubu 007 v PRAZE na Strahově, v pátek 2. prosince 2022!

Hudební sólo dráha Chrise BAYE zahrnuje skladby, které napsal a které se svým stylem příliš nehodí kapele FREEDOM CALL a skladby, které patří k pramenům hudební inspirace Chrise od začátku jeho hudební kariéry.  A jelikož je Chris velmi pracovitý, nápaditý a vysoce talentovaný umělec, takových skladeb je spousta. Řešením jsou sólo alba a sólo show. Chris do svých textů vkládá svou duši a zabývá se tématy jeho srdci blízkými. Jsou o zkušenostech, objevují se v nich nejen sluníčkové dny, ale i zamračené a temné chvilky. Avšak Chrisova vrozená optimistická povaha nakonec vždy prosvítí každý temný kout a jeho nevtíravý smysl pro humor zvítězí.

2. prosince 2022 budete mít v PRAZE na Strahově, v klubu 007 možnost dotknout se hvězdy! Nebo alespoň skoro. Chris vás zahřeje žárem svého talentu a příjemně a velmi zblízka se ponoříte do jeho silné a energické aury, která nabíjí vždy a všude, a to výhradně pozitivně! Stačí se zúčastnit!

Prodej vstupenek právě odstartoval!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Chris BAY sólo
Top